Strona główna » Blog » Modne wiosenne komplety od Gatty

Modne wiosenne komplety od Gatty

Kwiecień. Pierwszy w pełni wiosenny miesiąc, a jednocześnie zgodnie z przysłowiem czas, w którym widoczne są zarówno oznaki lata, jak i przemijającej zimy. O tej porze roku nikogo nie dziwią kilkunastostopniowe temperatury, ani poranne przymrozki. Dlatego też Gatta znalazła idealną receptę na kapryśny kwiecień – w ciepłe dni możemy nosić cienkie skarpetki, a przy niższych temperaturach – kryjące rajstopy – obie propozycje z tym samym, ciekawym wzorem.

Komplety od Gatty na kapryśny kwiecień to propozycja dla modnych amatorek wzorzystych rajstop i wielbicielek krótkich, cienkich skarpetek. Zestawy w postaci produktów z tymi samymi motywami to wyjątkowa recepta na przeplatające się w kwietniu letnie i zimowe temperatury.
Rajstopy z Kolekcji Galleria Fantasia utrzymane są w obowiązującym tej wiosny akwarelowym trendzie. Na cienką mikrofibrę naniesione zostały asymetryczne wzory, przypominające muśnięcia malarskiego pędzla. Ten sam motyw pojawia się także na delikatnych, kobiecych skarpetkach, tworząc tym samym wyjątkowe komplety produktów Gatty, adekwatnych dla tych bardziej chłodnych, jak i cieplejszych wiosennych dni” – mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatty.

W trendach po kostki
W skarpetkach i rajstopach Gatty jest to jak najbardziej możliwe. Te modne dodatki utrzymane są w wiosennych tendencjach – delikatnych, cielistych kolorach – korespondujących z krzykliwymi w tym sezonie barwami naszej garderoby. Ponadto, widoczne na nich motywy przyciągną nie jedno spojrzenie. Geometrycznych linii, akwarelowych impresji i wyraźnych, drapieżnych wzorów nie sposób bowiem nie zauważyć. Rajstopy i skarpetki dostępne są w cielistym beżu, klasycznej czerni i kolorze ecru.

Dopasowane do wiosny
Rajstopy muśnięte pędzlem artysty doskonale pasują do jednokolorowych strojów, pozbawionych dodatkowych motywów, bądź aplikacji. Mając na nogach takie rajstopy nie potrzebujemy już żadnych dodatkowych ozdób. Stanowią one idealne dopełnienie gładkiej kreacji. Z kolei krótkie skarpetki pasują do modnych rozkloszowanych spódnic lub nieśmiertelnych mini. Hitem sezonu jest zestawianie ich ze szpilkami, które dodadzą naszym nogom atrakcyjności i seksapilu.

[nggallery id=1000]

Komplety z kolekcji Galleria Fantasia dostępne są we wszystkich salonach Gatty, na terenie całego kraju. Ich cena waha się od 8,90 zł w przypadku skarpet do 17,90 zł w przypadku rajstop.

2011-04-07T14:49:00+00:007 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: