Modne torebki na jesień

Strona główna » Blog » Modne torebki na jesień

Modne torebki na jesień

Jeśli wierzyć złośliwemu powiedzeniu, każda kobieta elegancką torbę posiada nie po to, by przechować tam chwilowo mniej, lub bardziej potrzebne rzeczy i móc je w niej odnaleźć, lecz po to, by one po prostu mogły się tam zmieścić. Jeśli popatrzymy na torby takich marek jak najdroższa i najbardziej ukochana przez kobiety marka Luis Vuitton, czy chociażby H&M, New Yorker, a także Stradivarius – nieważne, czy skórzana, czy z materiału. Jeśli odwiedzimy ich sklepy osobiście, czy też przeglądniemy kolekcję jesień 2013 w Internecie np. w kategorii torebki na Nokaut.pl – znajdziemy bardzo bogaty wybór produktów toreb oraz modnych dodatków. A jako, że na liście dodatków w modzie damskiej figurują torebki – postanowiliśmy zobaczyć, co będzie można założyć na ramię oraz wziąć do ręki tej jesieni.

Najmodniejsze na jesień 2013

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tej jesieni rządzić będą torebki na łańcuszkach, czy to srebrnych, czy złotych i bez względu,czy będzie to elegancka torebka na wieczór, czy duża torba na dzień.

Projektanci z całego świata nie zapomnieli tej jesieni również o „kopertówkach”. Wśród nich od lat dominuje perełka – duża, prosta kopertówka. To doskonały wybór na co dzień. W tym roku warto zwrócić na kopertówki większych rozmiarów, chociażby ze względu na to, że laptop zdecydowanie ładniej wygląda w takiej właśnie torbie, niż zwykłej, dedykowanej do przechowywania tego typu urządzeń. Nie sądzicie ?

Torebki na krótkiej rączce, to nasza kolejna propozycja dla wszystkich pań, które lubią niewielkie torebki. Wśród torebek na rączce znajdziemy oczywiście i większe rozmiary, dzięki czemu będą one mogły pełnić funkcję eleganckich neseserów.

Nie od dziś projektanci światowej mody wracają do dawnych lat. Styl „retro” pojawił się również wśród torebek, których stylizacje na lata 40’te oraz 50’te można było dostrzec w tym roku na wielu pokazach mody. Która z Polek nie chciałaby się poczuć jak Kate Moss ?

Niegdyś szczyt bezguścia i tandety, dziś niemalże każda kobieta musi mieć taką torebkę w swojej kolekcji. Mowa oczywiście o torbach z futrem. Kobiety pokochały je przede wszystkim za ich uniwersalność – można je nosić na co dzień, wieczór jak i do pracy.

Gdyby tak jeszcze tylko do ukochanej torby dało się włożyć parę promieni wakacyjnego słońca …

NY66766-a

2018-03-14T08:01:56+00:0022 sierpnia 2013|Modny drobiazg|