zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Modne muszki od Brandy Pham

Modne muszki od Brandy Pham

Kobiecy hit prosto z Manhattanu – kolekcja Brandy Pham trafiła do Cocktail’me. Jej znak rozpoznawczy – kolorowa muszka, cel – zaskoczyć niebanalną formą i połączeniem z pozoru niepasujących do siebie materiałów – ciężkich łańcuchów i delikatnych tkanin.

Projekty Brandy Pham odzwierciedlają prawdziwą kobiecą naturę. Z jednej strony charakteryzuje nas siła, a z drugiej kruchość i delikatność. Takie zestawienia widać w naszyjnikach, pierścionkach i bransoletach nowojorskiej designerki.

„Zdecydowałyśmy się na współpracę z Brandy Pham, ponieważ ujęło nas jej niebanalne podejście do biżuterii i prawdziwy koktajl stylów. Piękne srebrne bransolety i naszyjniki ozdobione kobiecymi muszkami to znak rozpoznawczy nowej designerki Cocktail’me. Z pewnością każda wielbicielka modowego miksu będzie nimi zachwycona” – mówi Joanna Górna, współzałożycielka Cocktail’me.

Biżuteria rodem z Manhattanu
Brandy Pham, z pochodzenia Wietnamka, od kilku lat mieszka i tworzy na Manhattanie. Ta młoda, zdolna designerka, swoje doświadczenia zbierała podczas pracy u Estebana Cortazara. W jej kolekcjach widać wyraźnie zamiłowanie do łączenia niepasujących do siebie ­– na pierwszy rzut oka – materiałów. W rezultacie, z tej mieszanki wyłania się super modny gadżet. Tylko u niej metalowe łańcuchy doskonale komponują się z kolorowymi wstążkami i dżetami. Dołączone do biżuterii urocze „muszki”, zdaniem projektantki, stanowią kwintesencję kobiecości.

[nggallery id=766]

Projekty Brandy Pham dostępne są w sklepie internetowym i showroomie Cocktail’me. Ich ceny wahają się w granicach 320 – 480 zł w przypadku naszyjników, 270 zł w przypadku bransolet i 170 zł w przypadku pierścionków.

2011-02-24T14:39:53+01:0024 lutego 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: