Strona główna » Blog » Modne kolory lata

Modne kolory lata

Gdyby pory roku były kolorami, jesień byłaby fuzją rozmaitych odcieni brązów, zima krystaliczną bielą, a wiosna cukierkowymi pastelami. Natomiast tym, co tworzy letnią aurę jest fontanna soczystych barw, od koralowej czerwieni, aż po zieleń świeżego groszku czy intensywny żółty. Nie można również zapomnieć o turkusach i błękitach przywołujących morskie głębiny.

Dla wszystkich miłośników intensywnych ferii kolorów przemycanych w stylizacjach mamy świetną wiadomość – od kilku tygodni lato zagościło z nami na dobre i zabawa barwami jest jak najbardziej mile widziana. Nadszedł czas, żeby ulice zamieniły się w wielobarwne korowody i zaczęły tętnić kolorami.

Polskie i zagraniczne marki znacznie nam ułatwiły ‚grę w kolory’ projektując kolekcje kipiące tęczą przepięknych tonacji. Począwszy od cukierkowych szortów, przez topy w odcieniach fluo, aż po dodatki takie jak szale czy biżuteria, które dodatkowo podkreślają wakacyjny klimat. Zestawiajmy je dowolnie – im więcej barw tym lepiej! W promieniach letniego słońca nic nie jest przesadą.

Tym, które do kolorowego szaleństwa podchodzą z dystansem, proponujemy łączenie intensywnych kolorystycznie elementów z wiecznie modnym denimem. Dać się ponieść fantazji możesz przy wyborze dodatków, niech wspólnie stworzą przepiękną tęczę!

Cieszmy się soczystością lata na co dzień. Niech nasze stylizacje będą odzwierciedleniem słonecznych dni i nadmorskich eskapad.

 

 

2018-03-14T09:31:08+00:0022 lipca 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: