Strona główna » Blog » Modne jedzenie

Modne jedzenie

Jak powszechnie wiadomo pojęcie mody nie dotyczy tylko stylu w jakim się ubieramy. Moda to pojęcie bardzo szerokie i dotyczyć może wszystkich sfer naszego życia. Modny może być lifestyle, modne są miejsca do podróżowania, samochody i gadżety, a także modne może być jedzenie.

Na początku lat dziewięćdziesiątych modne było jedzenie hamburgerów i hot-dogów. Powstawały nie tylko pierwsze restauracje z fast-foodem ale też jak grzyby po deszczu wyrastały, na każdym niemal osiedlu, budki z tymi amerykańskimi przekąskami. Później przyszła moda na jedzenie chińskie i wietnamskie. Zajadaliśmy się sajgonkami z ryżem, odkrywaliśmy kuchnię wschodnią. Kababy i pizza to chyba najpowszechniejsze dziś dania zamawiane zarówno na wynos jak i z dostawą do domu czy biura.

Jeszcze do niedawna najmodniejszym sposobem na zamówienie jedzenia był telefon do restauracji. Pizzę na telefon zamawiali wszyscy od nastolatków, przez rzesze młodzieży akademickiej po dorosłych, którzy nie mieli czasu lub ochoty na samodzielne przygotowywanie posiłku. Pizza zamawiana na imprezę i jedzona wspólnie ze znajomymi smakuje, jak wiadomo najlepiej. Dziś najmodniej jest zamówić na przyjęcie lub romantyczną kolację sushi lub inne wykwintne danie kuchni orientalnej.

Zmienił się jednak sam sposób zamawiania jedzenia z dostawą. Dziś nie potrzebujemy posiadać przy sobie gotówkę czy ulotkę do restauracji. Nawet brak naładowanej komórki nie przeszkodzi nam w złożeniu zamówienia. Dzięki serwisowi pyszne.pl ulubione danie zamówimy łatwo i bezpiecznie korzystając z internetu. Wystarczy wejść na stronę i podać adres dostawy. Wybór może jednak być ciężki, ponieważ na pyszne.pl można znaleźć ofertę ponad 800 restauracji z całej Polski. Można też dowiedzieć się co o danym lokalu sądzą jej klienci i zbierać punkty lojalnościowe za każde złożone zamówienie.

Kiedyś modnie było zamówić pizze na imprezę, dziś modnie jest zamówić sushi przez internet.

2018-03-14T08:44:49+00:0010 grudnia 2012|Kuchnia|

Może zainteresuje Cię również: