Modne fryzury: Retro i nowe trendy

Strona główna » Blog » Modne fryzury: Retro i nowe trendy

Modne fryzury: Retro i nowe trendy

Spływające po ramionach fale, eleganckie upięcia i bajeczne loki – To i wiele więcej działo się na głowach modelek, które pozowały do najnowszej sesji zdjęciowej w Syrenim Śpiewie, prezentującej możliwości stylistów z warszawskich salonów Milek Design.

Syreni Śpiew, jeden z topowych, warszawskich klubów stał się miejscem, gdzie odbył się nowy projekt salonów fryzjerskich Milek Design. Modernistyczny klimat Syreniego Śpiewu, zabytkowe mozaiki, drewno i eleganckie wnętrze idealnie współgrało z ideą całej sesji. I chociaż chodziło o pracę, to atmosfera przypominała dobrą zabawę. Dla stylistów z Milek design z salonów z Hożej i Pl. Dąbrowskiego, praca jest przede wszystkim pasją, z której czerpią dużo radości.

Tym razem na zdjęciach pojawiły się stylizacje w klimacie retro połączone z najnowszymi trendami, dyktowanymi przez międzynarodowe targi fryzjerskie, na których bywają właściciele salonów Kasia i Darek Miłek. Aktualny trend na fryzury czesane na jedną stronę połączono z wymodelowanymi falami z lat 20. Ugłaskane do połowy kosmyki w połowie zamieniają się w szalone, natapirowane loczki. Misterne upięcia z udziałem perfekcyjnych loków nabierają świeżości, zamieniając się w koronę z tyłu głowy.

Modelki do wystrzałowych fryzur mają dobrane eleganckie kreacje i efektowne makijaże, które idealnie wpisują się w klimat, o który chodziło autorom sesji. Zdjęcia z jej przebiegu możecie obejrzeć na fanpage’u Milek Design, gdzie znajdziecie również wiele innych informacji z życia salonu. Efekt końcowy możecie obejrzeć poniżej.

partnerem sesji była firma ISa Dora/makijaże wykonane wyłącznie kosmetykami Isa Dora/Makijaż Sesil
partnerem sesji była firma oferująca kosmetyki do pielęgnacji włosów Macadamia
modelki: Rebel Models
zdjęcia: Tomek Mąkolski

2013-08-21T08:51:33+00:0021 sierpnia 2013|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: