Strona główna » Blog » Modne dodatki z wężowej skóry

Modne dodatki z wężowej skóry

Marka galanterii KRENIG proponuje w linii Snake dodatki ze skóry węża w modnych kolorach burgundu i złotego brązu.

Zwiastunem kolejnej pory roku zawsze są nowe kolekcje w modzie. Do dyspozycji elegantek pozostaje wówczas całe spektrum odzieży i dodatków. Tej jesieni dwoma ważnymi wyznacznikami aktualnie panujących tendencji w kolekcjach akcesoriów są – kolor i faktura. Na wybiegach królują m.in. barwy czerwonego wina i złotego brązu. Wśród faktur zaś dominują powierzchnie wyraziste, intrygujące i oryginalne.

Wśród nich prym wiedzie egzotyczna skóra węża, w tym sezonie występująca również najmodniejszych wersjach kolorystycznych. Przykłady tego trendu można obserwować w kolekcjach wiodących domów mody, m.in. Fendi, Valentino czy McQueen, ale także w ofercie rodzimych firm, świadomie czerpiących z bogactwa lansowanych na świecie kierunków.

Zarówno kolor jak i faktura, które dominują w bieżących propozycjach, znalazły zastosowanie w galanterii skórzanej marki Krenig, w kolekcji Snake. Obejmuje ona portfele, etui na długopisy, karty płatnicze oraz klucze wykonane ze skóry węża, dostępne w różnych kolorach. Słowa, które najlepiej określają tę wyjątkową kolekcję to elegancja i wyrafinowanie. Jest ona dedykowana osobom, które szczególnie cenią sobie niebanalne, luksusowe dodatki do stroju wykonane z najwyższą dbałością o szczegół a zaprojektowane w duchu najświeższych światowych trendów w modzie.

[nggallery id=3602]

Ceny:
Portfele 299 zł i 349 zł
Etui na długopisy 175 zł
Etui na karty 96 zł
Etui na klucze 199 zł

2012-10-13T11:29:02+00:0013 października 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: