Strona główna » Blog » Modne dodatki Vagabond

Modne dodatki Vagabond

Vagabond pokazał już, na co go stać, projektując szwedzkie obuwie, które zostało bardzo dobrze odebrane poza swoim rynkiem macierzystym. Koncepcja łączenia mody, jakości i rozsądnej ceny znalazła swoje odbicie w ponad 2 mln par, sprzedanych każdego roku z dystrybucją do 25 krajów na całym świecie.

Teraz nadszedł czas na następny krok dla marki Vagabond: na sezon jesienno-zimowy firma wprowadza „Vagabond Extended„, ekscytującą nową linię akcesoriów, przygotowaną w prawdziwym duchu Vagabond. Kolekcja będzie dostępna w sklepach marki od września 2012.

Vagabond ”Extended” to dopracowany w każdy detalu zestaw portfeli, torebek, pasków i rękawiczek, wykonanych ze starannie dobranych materiałów, które są tak samo unikatowe i tworzone z taką samą pieczołowitością jak każda linia obuwia. Zespół projektujący kolekcję został zainspirowany nadchodzącymi trendami ze światowego wybiegu, a to w połączeniu z dobrym rzemiosłem dało doskonały efekt.

Kolekcja torebek składa się z modeli, które towarzyszyć Ci będą od samego rana aż do wieczora – w tym klasycznego i jak zawsze praktycznego plecaka czy torebki-woreczka, sprawdzającego się świetnie podczas wieczornych wyjść; a to wszystko wykonane z wysokiej jakości skóry o różnej teksturze.

Brighton: to absolutny numer 1 w tym sezonie – plecak! Wykonany z gładkiej, miękkiej skóry z subtelnym zamkiem i dodatkową kieszonką z przodu. Praktyczne kieszenie na zewnątrz nadają mu elegancki, nowoczesny wygląd.

Lyon: nieco większa torba, idealnie sprawdzająca się w miejskim stylu życia. Dostępna również w wersji croco.

California: elastyczna torebka w trochę innym kształcie i z zabawnymi szczegółami, jak odpinane ramiączka, które po odłączeniu zmieniają tę torbę w „bag-in-bag”.

„Jesteśmy dumni, że wreszcie udało nam się ruszyć z projektem ”Vagabond Extended”- mówi Marie Nilsson Peterzén, Dyrektor Kreatywny w Vagabond. ”Czerpiemy z naszego doświadczenia w wykrywaniu trendów i używania materiałów ze skór, zatem jest to zupełnie naturalne, że wykorzystujemy tą wiedzę do tworzenia nowych produktów”.

„Niektóre drogi pokonujesz sam. Niektóre wymagają towarzysza”.

[portfolio_slideshow]
2018-03-14T09:00:56+00:005 października 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: