Modna jodełka Joanny Horodyńskiej

Joanna Horodyńska zdecydowanie wie, jak się modowo „ustawić” i stawia na klasyczną, bezpieczną, bo wiecznie modną jodełkę.

Jodełka to klasyczny wzór z ułożonych na przemian nitek, najczęściej w ciemnej tonacji. Charakterystyczny motyw stał się modny ponownie pod koniec XX wieku dzięki kolekcjom Yamamoto czy Dolce&Gabbana. W tym sezonie postawiła na niego także Joanna Horodyńska, która jodełkę wprowadziła na modele ze swojej autorskiej kolekcji przygotowanej dla Gatty.

Drobne, delikatne prążki – jasne na ciemnym tle lub odwrotnie – rozmieszczone w regularnych odstępach, od kilku milimetrów do dwóch centymetrów, to klasyczny wzór jodełki. Po motyw, chętnie wykorzystywany przez największych kreatorów mody, sięgnęła również Joanna Horodyńska. Stylistka i projektantka w swojej kolekcji na jesień-zimę 2012/2013 proponuje elegancką i modną interpretację jodełki.

Jodełka w kolekcji Joannahorodyńskagatta zestawiona została z mocnym grafitem i intensywnymi wstawkami bordo i pomarańczu. Wzór pojawia się na oversizowym topie i modnych dwukolorowych legginsach. Długość ¾ sprawia, że będą one świetnie wyglądać zarówno z wysokimi kozakami czy seksownymi szpilkami. Sukienka, dzięki kolorowym akcentom, staje się nowoczesną i kobiecą interpretacją tego klasycznego motywu.

[nggallery id=3553]

Kolekcja Joannahorodyńskagatta dostępna jest w wybranych salonach Gatty na terenie całego kraju. Ceny modeli w jodełkę wahają się od 149,90 zł do 249,90 zł.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również