zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » ModaiJa w Warsztacie Woni Marty Gessler!

ModaiJa w Warsztacie Woni Marty Gessler!

Miałyśmy – i mieliśmy – dzisiaj wyjątkową przyjemność uczestniczyć w niezwykle sympatycznym i wiosennym wydarzeniu pt. Gra w Ogrody w Warsztacie Woni Marty Gessler i szkółki roślin ozdobnych Grąbczewscy.

Marta Gessler i Grąbczewscy do projektu zaprosili dziennikarzy i stylistów na co dzień pracujących w mediach wnętrzarskich i kobiecych. Dzisiaj wszyscy wspólnie projektowaliśmy nietypowe ogrody, wykorzystując nie tylko rośliny, ale także akcesoria dostępne w Warsztacie Woni. Najfajniejsze jest jednak to, że Warsztaty Woni Marty Gessler i szkółka roślin ozdobnych Grąbczewscy zapraszają wszystkich Warszawiaków i turystów na interaktywny zielony weekend!

Już w ten weekend, 25. i 26. maja przy autorskiej kwiaciarni na Burakowskiej 5/7 będzie można obejrzeć ogrody współtworzone m.in. przez naszą ekipę oraz Martę Gessler i zagłosować na ten najlepszy. W te dni organizatorzy zapraszają też na otwarte konsultacje ogrodnicze. Odwiedzający Warsztat Woni goście dowiedzą się jak z pomysłem zaaranżować swój kawałek zieleni oraz jak wcielić w życie dominujący w tym sezonie trend, czyli harmonijne połączenie aranżacji ogrodu z wnętrzem domu. To pomysł właścicielki kwiaciarni na zainspirowanie warszawiaków do tworzenia własnych zielonych aranżacji. Zgodnie z filozofią slow gardeningu niezależnie od tego czy dysponujemy małym balkonem, czy dużym placem przy domu, najważniejsza jest radość z czasu spędzanego w ogrodzie.

Na osoby, które odwiedzą kwiaciarnię i zagłosują na jeden z projektów czekają niespodzianki – w tym roślinny targ i strefa fresh, gdzie będzie można napić się świeżych soków.

A my oczywiście gorąco zachęcamy do wyjścia z domu i kontaktu z prawdziwą naturą w centrum miasta, a przy okazji i nieśmiało… prosimy o głosy na nasze „modowe” ogródki! Jeden nosi przekorną i dwuznaczną nazwę „Dzicz„, drugi… „Rokococo„. Obok takich nazw nie można chyba przejść obojętnie?

Rokococo - ogródek naszej redakcji na Warsztatach Woni

Rokococo – ogródek naszej redakcji na Warsztatach Woni

Dzicz - ogródek  naszej redakcji na Warsztatach Woni

Dzicz – ogródek naszej redakcji na Warsztatach Woni

Warsztat Woni, ul. Burakowska 5/7 (Stara Fabryka Koronek)

Graj w ogrody w Warsztacie Woni
25. i 26.05.2013

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek, 11:00 – 20:00
Sobota – niedziela, 11:00 – 18:00
http://warsztatwoni.com
Szkółka roślin ozdobnych Grąbczewscy
http://www.grabczewscy.pl

[nggallery id=4712]
2018-03-14T08:11:45+01:0024 maja 2013|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: