stylu Kardashianek

Moda w stylu Kardashianek

Ile Kardashianek tyle różnych stylów i pomysłów na stylizacje. Każda jest inna, ale łączy je jedno: zamiłowanie do mody oraz zawsze perfekcyjny i przemyślany wygląd. Czerpać inspiracje można bez końca. Dlatego poniżej przestawiamy najmodniejsze w tym sezonie stylizacje w klimacie sióstr Kardashian!

Na szczęście każda z sióstr prezentuje całkiem odmienny styl dzięki czemu, każda z Was może znaleźć swój odpowiednik.

Jeżeli Twojemu sercu bliska jest klasyka oraz elegancja możesz się zainspirować stylem Khloe, Kim lub głowy całego rodu, czyli Kris. Ich ubiór cechuje dbałość o detale oraz neutralna kolorystyka. W takiej stylizacji obowiązkowymi elementami będą: biała koszula, najmodniejszy w tym sezonie model płaszcza, czyli trencz, szpilki w kolorze nude, dopasowana sukienka lub ołówkowa spódnica.

Bardziej kobiecy, może lekko dziewczęcy styl prezentuje Kourtney, tutaj sprawdzą się plisowane sukienki, modne bieliźniane dekolty w kształcie litery V i szpilki na wysokim obcasie.

Wszystko, co sportowe, opinające ciało a wręcz je odsłaniające można przypisać najmłodszej z sióstr, czyli Kylie. Zaletą ubioru w jej stylu będzie to, że strój jest bardzo efektowny a mimo to bardzo wygodny. Zapewne na co dzień sprawdzi się bardziej na wieczorne imprezy lub spotkania z przyjaciółmi niż do pracy. Kluczowymi elementami będą sportowe buty, spódnica mini a do tego krótki top i oversizowa bluza.

Jako ostatnia została modelka Kendall. Jej stylizacje są najczęściej odzwierciedleniem tego, co aktualnie można zauważyć na wybiegach. Aby ubierać się w jej stylu, powinnaś być czujna na najnowsze trendy i śledzić pokazy mody.

Stylizacja nr 1: płaszcz-Dziekańaki/dziekanski.pl, bluzka-More Moi/moremoi.pl, buty, torebka-Menbur/menbur.pl, okulary-TK Maxx

Stylizacja nr 2: spódnica-Boca/boca.pl, buty-Caprice/caprice.pl, top, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 3: sukienka-Trynite/trynite.pl, buty, torebka-Menbur/menbur.pl, bransoleta-TK Maxx

Stylizacja nr 4: bluzka, spodnie-Midori Feminine Fashion/midori.pl, buty-Menbur/menbur.pl

Stylizacja nr 5: sukienka-Midori Feminine Fashion/midori.pl, buty, torebka-Menbur/menbur.pl, dodatki-TK Maxx

Stylizacja nr 6: sukienka-Trynite/trynite.pl, buty-Menbur/menbur.pl, dodatki-TK Maxx

stylu Kardashianek stylu Kardashianek stylu Kardashianek stylu Kardashianek stylu Kardashianek stylu Kardashianek

Podziel się wiadomością:

Polecamy również