Strona główna » Blog » Moda ratuje środowisko

Moda ratuje środowisko

Na zakończonej już niestety aukcji zorganizowanej przez Rainforest Foundation UK (RFUK), której założycielami są słynny muzyk Sting oraz jego żona Trudie Styler, zakupić można było również wiele wyjątkowych kreacji i gadżetów ze świata mody i show businessu.

Wśród ponad 200 firm, marek i osób publicznych, które wsparły fundację walczącą o ratowanie lasów tropikalnych, znalazły się m.in. dary od takich projektantów mody, jak Giles Deacon, Vivienne Westwood czy Mary Katrantzou, a także wielu gwiazd, jak chociażby Rihanna, Kylie Minogue czy Russell Brand.

Wśród nich m.in. pamiątki z autografami Kylie Minogue, ubrania od GILES, TopShop Unique, akcesoria i modne dodatki od Louis Vuitton, Bulgari Aspinal of London, Felder Felder czy też książkę kucharską z autografami szefów kuchni wyróżnionych w słynnym katalogu Michelin
Można było także wylicytować jednodniowy pobyt w posiadłości Stinga i Trudie Styler, z obiadem ze świeżych, naturalnych produktów, wycieczką po farmie i popołudniową herbatką.
To się nazywa aukcja w prawdziwie światowym stylu!

2010-12-28T11:50:41+00:0028 grudnia 2010|Gwiazdy, Moda, Psyche|

Może zainteresuje Cię również: