zegarmistrzlodz.com.pl

Moda na zimę marki OCHNIK

Strona główna » Blog » Moda na zimę marki OCHNIK

Moda na zimę marki OCHNIK

W tym sezonie trendy sprzyjają wszystkim zmarzluchom, gdyż do łask światowych projektantów powrócił kożuch – naturalny i doskonały wybór na najbardziej mroźne dni. Jego niezobowiązujący charakter sprawia, że stanowi on świetną alternatywę dla pełnych przepychu futer i doskonale sprawdza się zarówno w eleganckich, jak i bardziej casualowych stylizacjach.

W jesienno-zimowej ofercie marki OCHNIK znaleźć można szeroki wybór damskich i męskich kożuchów o bardzo zróżnicowanej stylistyce. Na panie czekają eleganckie, długie kożuchy z futrzanymi wykończeniami lub miękko otulającym szyję kapturem oraz krótkie kożuszane kurtki o nieco bardziej sportowej linii. Gamę produktów dopełniają „modowe smaczki”, takie jak niepowtarzalny kożuch z grubymi dzianinowymi rękawami, czy ciepłe kożuszane rękawiczki z palcami lub bez.

Zainteresowanie Panów z pewnością zaś wzbudzą kożuchy z emblematami Sił Powietrznych, a na rozsmakowanych w prostych i uniwersalnych formach miłośników stylu, czekają kożuchy w różnych odsłonach, w tym dwurzędowy płaszcz z niezwykle ciekawym odpinanym kołnierzem.

Ceny dodatków od 99,90 zł, a odzieży od 599,90 zł.

[nggallery id=5203]

2013-11-23T07:19:36+01:0023 listopada 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: