Strona główna » Blog » MODA NA SREBRNĄ BIŻUTERIĘ

MODA NA SREBRNĄ BIŻUTERIĘ

Każda kobieta, bez wyjątków, lubi biżuterię. Stanowi ona wszak doskonałą ozdobę i daje szansę na ciekawy wygląd w każdej sytuacji. Z całą pewnością więc warto się przyjrzeć bliżej temu tematowi. Okazuje się bowiem, że w ostatnich latach na popularności zyskuje zdecydowanie biżuteria srebrna – zarówno ta klasyczna i elegancka, jak i ta, która jest bardzo nowoczesna i pasuje do noszenia na co dzień. Przyjrzyjmy się temu, dlaczego srebro stało się popularne i modne oraz jak można je wykorzystać do tego, by świetnie wykończyć swój strój.

Zacznijmy od samego fenomenu popularności, który jest bez wątpienia interesujący. Okazuje się, że w ostatnich latach, jak wynika ze statystyk prowadzonych przez jubilerów, biżuteria srebrna cieszy się znacznie większą popularnością niż ta, która wykonana jest ze złota. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż kobiety uznały, że jasny i zimny odcień srebra pasuje im znacznie bardziej niż ciepły odcień złota. I rzeczywiście,biżuteria srebrna znacznie lepiej komponuje się z różnymi stylizacjami ubrań – począwszy od tych klasycznych i eleganckich, aż po te imprezowe, czy też noszone na co dzień. Srebro pasuje zarówno do ciepłych, jak i zimnych odcieni ubioru, a co najważniejsze, jest idealne dla osób, które mają tendencję do zaczerwienień skóry oraz alergii. To właśnie srebro bowiem jest w najmniejszym stopniu podatne na interakcje różnego rodzaju. Warto więc z całą pewnością właśnie na taką biżuterię stawiać w momencie, gdy skóra jest wrażliwa.

Istotnym aspektem, który miał wpływ na popularność srebra wśród kobiet jest na pewno także to, że producenci srebrnej biżuterii oferują coraz to ciekawsze jej wzory i stylizacje. Znajdziemy zatem biżuterię ze srebra prostą i nowoczesną, ale także utrzymaną w stylu etno, czy też retro. Możliwości jest wiele, a każda z modnych pań na pewno znajdzie pośród nich kolczyki, bransoletkę, a nawet naszyjnik ze srebra dla siebie. Jako zaś, że ceny srebrnej biżuterii nie są wygórowane, to można sobie na nią pozwolić.

2018-03-14T08:06:12+00:0025 czerwca 2013|Biżuteria|