Moda na jesień Marity Bobko

Strona główna » Blog » Moda na jesień Marity Bobko

Moda na jesień Marity Bobko

Kolekcja Basic Marity Bobko została stworzona z potrzeby połączenia minimalistycznej elegancji, komfortu i wysokiej jakości. Ubrania stworzone z naturalnych materiałów, m.in : modalu, skóry owczej i wełny są nie tylko przyjemne w dotyku ale także wytrzymałe i bezpieczne. Nie epatując zbędnymi ozdobnikami, ukazują cały swój potencjał na sylwetce kobiety, podkreślając jej walory i maskując niedoskonałości.

Każdy egzemplarz z kolekcji tworzony jest w pracowni autorskiej Marity i powstaje ze sprawdzonych polskich i włoskich materiałów. Staranny dobór elementów jak i czujne oko projektantki czuwającej nad całym procesem, gwarantują wysoką jakość i precyzję wykonania każdej rzeczy, która opuszcza pracownię.

Na kolekcję Basic składają się bluzki, spodnie, sukienki i kurtki skórzane, świetnie nadające się zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje – m.in.: wyjątkowy model sukienki, który pozwala nam samodzielnie skonstruować kreacje. Łącząc dowolnie dwa wymienialne elementy tego modelu, skórzany karczek i modalowy dół, możemy same stworzyć sukienkę idealnie odzwierciedlającą naszą osobowość i nastrój.

Marita Bobko 1

Marita Bobko 2

Marita Bobko 3

Marita Bobko 4

Marita Bobko 5

2018-03-14T07:57:35+00:0018 października 2013|Moda|