Top Secret moda damska

Moda na jesień i zimę od Top Secret!

Jesienno-zimowa kolekcja Top Secret, oparta na najnowszych terenach sezonu, jest bardzo różnorodna: klasyczna, kobieca, nowoczesna. Daje możliwość wyboru i budowania własnego stylu. Dominuje w niej nowoczesna, monochromatyczna i wielowarstwowa sylwetka.

W linii City, bardziej formalnej, charakterystyczna jest różnorodność splotów, faktur, struktur, druków, W kolekcji króluje prostota oraz klasyczne barwy od mrocznej czerni przez zmysłowy granat, niebieski, beże, bordo, biel po odcienie monochromatycznej szarości. Akcenty kolorystyczne pojawiają się w postaci czerwieni, pomarańczu, mięty oraz kobaltu oraz w postaci nowoczesnych nadruków.

W kolekcji znajdziemy zarówno formy podkreślające kobiece kształty i eksponujące talię jak i proste, bardziej męskie. Nie zabraknie królujących w trendach sezonu ubrań o linii oversize.

Wielowarstwowość, wykorzystanie strukturalnych dzianin w polaczeniu z prostotą form daje możliwość stworzenia nowej, nowoczesnej sylwetki. Uwagę zwracają m.in. kobiecy, ale prosty w formie czerwony garnitur, ołówkowe spódnice, pudełkowe swetry i bluzy, proste otwarte formy płaszczy, wydłużone klasyczne koszule, wiązane żakiety i różnorodne linie sukienek.

Linia Casual proponuje bardziej zrelaksowany look i luźną sylwetkę. Charakterystyczne stylizacje z parką, koszulą w kratę i denimem, występują obok bardziej klasycznych, zbudowanych na bazie dużych swetrów, bluz w pepitę , strukturalnych okryć, łączonych z wąskimi spodniami. W codziennej kolekcji są też nowoczesne  swetry łączone z koronką, długie koszule  zestawione z metalizowanymi spodniami rurki, a w świątecznych stylizacjach

klasyczne koszule zestawione są z błyszczącymi dołami.

W kolekcji męskiej Top Secret skupia się na wprowadzeniu nowego typu sylwetki. To nie tylko sportowe formy, również i łączenie casualu z klasyką.

W linii o charakterze sportowym nowoczesny efekt i nowy wyraz dają wytłaczania, liczne pikowania oraz kolorystyczne zestawianie szarości z pomarańczem i musztardą.

Kolejna sięga w inspiracjach do środowiska amerykańskiego collegu. Sylwetkę vintage wzbogacono o nowe formy, szczególnie okryć. Oprócz typowych bomberowych kurtek pojawiają się okrycia łączące tkaniny wełniane z nylonami, przepikowane bawełny i strukturalne tkaniny. Szczególnie ważne są tu detale, przeszycia.

Trzecia linia to klasyka w wersji casual. Klasyczne formy stworzone zostały z nowoczesnych tkanin. Marynarki, pikowane czy piankowe, nadają sylwetce techniczny i nowoczesny look. Całość dopełniona jest melanżami i uzupełniona klasycznymi koszulami. Kołnierzyki koszul stają się krótsze oraz geometrycznie zmodyfikowane.

Przez cały sezon w kolekcji męskiej przewija się motyw melanżowej dzianiny, przybierając tak formy casualowe jak i klasyczne. Przykładem mogą być ciekawe dzianinowe marynarki.

W sesji zdjęciowej sylwetki Top Secret po raz kolejny kolekcje fotografowała utalentowany młody polski fotograf Łukasz Pukowiec.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również