Moda geometryczna

Strona główna » Blog » Moda geometryczna

Moda geometryczna

Kratka
Tej jesieni kratka przyjmuje różne wzory oraz barwy. Od czerwonej, przez fioletową, granatową do klasycznej czarno-białej szachownicy. Wzór ten nie dominują tylko na ubraniach, ale również akcesoriach czy biżuterii. Prawdziwym hitem jest tzw. szkocka krata, która pojawia się zarówno na koszulach, butach czy torebkach.

Pasy
Paski to wzór, który od kilku sezonów niezmiennie króluje na wybiegach. Pojawia się na sweterkach, spódnicach czy torebkach. Kobiety kochają pionowe paski, które optycznie wyszczuplają i wydłużają sylwetkę. Dlatego najczęściej możemy je spotkać na spodniach i marynarkach. Natomiast wzór w paski poziome przede wszystkim nosimy na spódnicach oraz sweterkach.

Koła
W tym sezonie warto również postawić na groszki! Wzór ten pojawił się na pokazach domów mody: Jason Wu, Victoria by Victoria Beckham, Chloe, Givenchy, Emanuel Ungaro, Paul and Joe, Miu Miu.! Groszki idealnie sprawdzają się w romantycznych stylizacjach, np. na sukience czy zalotnej bluzce. Doskonale wyglądają również na akcesoriach: apaszkach, czy butach. Wtedy stanowią modny akcent w stylizacji.

Zobacz również: Stylizacje mody: Lekcja geometrii

2018-03-14T07:49:19+00:0027 listopada 2013|Moda|