Strona główna » Blog » Moda dla matek karmiących

Moda dla matek karmiących

Są modne, eleganckie, zgodne z najnowszymi trendami. Możesz się w nich pokazać w biurze, w parku, w kawiarni. A przy tym cały czas umożliwiają dyskretne i ze stylem karmienie Twojego niemowlaka.

To najnowsza kolekcja sukienek i topów marki Peaks of London, której założycielkami są projektantka kostiumów i stylistka Sheena Gunn oraz specjalistka od marketingu Julie McKeen.

Same są matkami, na dodatek zapracowanymi, od dawna zdawały sobie zatem sprawę, jak wielkim problemem jest pogodzenie chęci naturalnego karmienia dziecka z – na przykład – bieganiem na kolejne spotkania biznesowe czy do pracowni krawieckiej.

Dlatego też ich marzeniem było stworzenie kolekcji właśnie dla takich mam. Wszystkie modele przetestowały wielokrotnie na karmiących modelkach, w tym na drugim dziecku Julie, które urodziło się w dwa tygodnie po rozpoczęciu testów, by sprawdzić czy dają i ciepło, i wygodę, i umożliwiają szybkie i dyskretne rozpięcie. Podobno się udało. Kolekcja przeszła pomyślnie testy „bojowe” i już jest dostępna w sklepach.

Komfort i wygoda, naturalność, a przy tym styl i elegancja. Czegóż więcej trzeba?

[nggallery id=749]

2011-02-21T15:12:44+00:0021 lutego 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: