Strona główna » Blog » Moc atrakcji od Claudii

Moc atrakcji od Claudii

W październikowym numerze redakcja magazynu Claudia przygotowała dla swoich czytelniczek wiele ciekawych tematów oraz atrakcji

Dieta dla miłośników jedzenia i picia
Czy można odchudzać się bez wyrzeczeń? Z całą pewnością tak! Dieta dla miłośników jedzenia i picia to artykuł w najnowszym numerze miesięcznika Claudia, dzięki któremu czytelniczki poznają diety, które nie wymagają wyrzeczeń. Cała sztuka w odpowiednim ułożeniu jadłospisu, aby był dostosowany do kulinarnych upodobań osoby z niego korzystającej. Bo czy trzeba rezygnować z ulubionych bułeczek, makaronów, sera, słodyczy i wina, aby zachować odpowiednią wagę i figurę? Najważniejsze to mądrze wybierać produkty, które pozwolą zrzucić zbędne kilogramy i uniknąć efektu jo-jo.

Gwiazdy projektują modę
Nie ma chyba dziewczyny, która nie interesowałaby się modą. Każda marzy o tym, żeby mieć super ubrania i wyglądać w nich jak prawdziwa gwiazda. Znane osoby udowadniają, że nie jest ważne wykształcenie, ani to, czym się na co dzień zajmujesz – zawsze możesz zająć się projektowaniem ubrań. Tylko w Claudii Ewa Szabatin, Joanna Horodyńska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Szwed i Monika Jarosińska mówią o tym, jak odnajdują się w projektowaniu. Każda z nich ma swój styl, charakterystyczny tylko dla nich, jednak swoimi doświadczeniami postanowiły podzielić się z czytelniczkami Claudii. Tylko w artykule Gwiazdy projektują modę można obejrzeć ich wybrane projekty i przekonać się, że projektowanie może być sposobem na spędzanie wolnego czasu oraz… spełnieniem marzeń.

Książki na jesienne wieczory
Długie, jesienne wieczory to doskonały czas na oddanie się lekturze… Dlatego redakcja miesięcznika Claudia dołączyła do części październikowego nakładu (20 tys. egz.) książki, a wśród nich liczne romanse, powieści obyczajowe, thrillery oraz poradniki. Czytelniczki będą miały możliwość wyboru najciekawszej propozycji spośród kilkunastu tytułów autorstwa bestsellerowych autorów. Do wyboru są m.in.: Jak uleczyć złamane serce Paula McKenna, Ślubu nie będzie Laury Dave, Niech wieje dobry wiatr Lindy Olson, a także Bogowie Alabamy i Gdzie diabeł mówi dobranoc Jackson Joshilyn.

Październikowy numer Claudii ukaże się na rynku 26.09.2011r. Cena egzemplarza magazynu z książką to 9,99 zł, natomiast bez dodatku wynosić będzie 3,99 zł.

2018-03-14T10:27:15+00:0024 września 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: