Strona główna » Blog » Młodzi projektanci w galerii handlowej

Młodzi projektanci w galerii handlowej

Polska moda nie gryzie” – pod takim hasłem młodzi projektanci mody pokażą swoje projekty już w najbliższy czwartek w warszawskiej galerii handlowej Blue City, podczas targów Misz-Masz. Miejsce zostało wybrane nieprzypadkowo – to próba pokazania, że polscy projektanci mogą być uzupełnieniem lub alternatywą dla masowej mody z galerii handlowych. Organizatorką targów jest blogerka Zuzanna Prusińska (zuzolinska.blogspot.pl). Misz-Masz wpiera DaWanda – platforma internetowa z butikami młodych projektantów.

“Misz-Masz ma za zadanie odczarować błędne przekonanie, że polskie marki i projektanci są niedostępni, zbyt drodzy i nie nadają się do łączenia z ubraniami z popularnych sklepów” – mówi Zuzanna Prusińska.

Cały dzień w czwartek będzie można zrobić zakupy na święta i poznać bliżej polskie niezależne pracownie mody, a także wziąć udział w warsztatach DIY dla dzieci. Swoją obecność zapowiedziały najbardziej popularne marki. Selekcję można zobaczyć tutaj: http://pl.dawanda.com/pinboard/Zuzolinska/5324697-Okieznany-Misz-Masz.

 

2018-03-14T08:48:46+00:0021 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: