Strona główna » Blog » TOP TRENDY – NAJLEPSI MŁODZI PROJEKTANCI W POLSCE. CZ. 5. MALOVE

TOP TRENDY – NAJLEPSI MŁODZI PROJEKTANCI W POLSCE. CZ. 5. MALOVE

MaLove to marka stworzona przez energetyczną parę Anetę i Michała. Marka powstała dość niedawno bo w maju poprzedniego roku, ale powoli zdobywa sobie co raz więcej zwolenniczek Pomysł zrodził się z zamiłowania do mody a stworzenie własnej marki i kolekcji ubrań było pochodną doświadczeń i potrzeby rynku. Projektanci tworzą kolekcję elegancką, a zarazem wygodną i oryginalną.

Cekiny to hit ostatnich tygodni. Sylwester i karnawał to idealny czas na ten materiał. Nosimy je zarówno na sukienkach czy żakietach jak i spódnicach czy spodniach. MaLove daje gotowe rozwiązania w postaci prostych fasonów i linii a efekt „WOW” nadaje sam materiał i dekolt przeniesiony na plecy.

Mini sukienki wyszywane, dwustronne cekiny,efekt „rybiej łuski” czy cekinowe ornamenty to tylko kilka z propozycji na ten sezon, które możemy znaleźć w ofercie marki MaLove Fashion. Nie brakuje w niej także klasycznej małej czarnej czy najmodniejszej w tym sezonie złotej kurtki. Zaznaczmy że to jedna z nielicznych marek, która szyje sukienki i ubrania dla kobiet w rozmiarze większym niż 42.

Niedawno przy współpracy z Robertem Causali i Bjorn Svenson zrealizowali swoją pierwszą sesję wizerunkową. Efekty są fantastyczne.

PolscyProjektanci.com

2018-05-24T09:13:20+00:0024 maja 2018|Moda|

Może zainteresuje Cię również: