MISS POLSKI NASTOLATEK 2019

MISS POLSKI NASTOLATEK 2019 – Już w najbliższą sobotę!

Już w najbliższą sobotę – 7 września br., w Amfiteatrze im. Marka Grechuty w Świnoujściu, odbędzie się finał Miss Polski Nastolatek 2019. W tym roku do tego konkursu zostało wytypowanych w ogólnopolskim castingu 26 kandydatek, które pochodzą z różnych zakątków naszego kraju. Będą one rywalizować o tytuł Najpiękniejszej Nastolatki 2019 oraz atrakcyjne nagrody.

Jury konkursu wybierze również spośród kandydatek: 1 Wicemiss, 2 Wicemiss, 3 Wicemiss oraz 4 Wicemiss Nastolatek. Dodatkowo zostaną wręczone tytuły komplementarne: Miss New Stage Model, Miss Polski Nastolatek Internetu oraz Miss Adika Collection.

Wieczorną galę w amfiteatrze uświetni występ zespołów: Sachiel i Felivers oraz najpopularniejszej, śpiewającej youtuberki w Polsce – Magdy Beredy.

Prowadzącymi sobotni finał Miss Polski Nastolatek 2019 będą: prezenterka telewizyjna, utytułowana finalistka Miss Polski 2012 oraz II Wicemiss Globe 2013 – Klaudia Wiśniowska oraz dziennikarz i podróżnik – Bartek Osumek.

Gospodarzem konkursu Miss Polski Nastolatek 2019 w tym roku jest Miasto Świnoujście: www.swinoujscie.pl.

Konkurs poprzedza zgrupowanie kandydatek, które odbywa się w obiekcie Bel Mare Resort w Międzyzdrojach: www.hotelbelmare.pl. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu pod okiem choreograf Anny Bubnowskiej, uczestniczki konkursu ćwiczą układy choreograficzne, a stylistka konkursu – Kasia Cygańska, dobiera im odpowiednie stylizacje, aby podczas finału konkursu jak najlepiej zaprezentowały się one zebranej publiczności oraz widzom przed telewizorami.

Jednocześnie informujemy, że retransmisję Festiwalu Piękna w Świnoujściu, można obejrzeć 17 września na antenie TV4.

Tegoroczne kandydatki konkursu:

Kandydatka z nr 1 WIKTORIA BANACH

Kandydatka z nr 2 KINGA BEKIER

Kandydatka z nr 3 NATALIA CZERW

Kandydatka z nr 4 ALEKSANDRA CZERWIŃSKA

Kandydatka z nr 5 SARA DARMACH

Kandydatka z nr 6 ZUZANNA DOBRZYŃSKA

Kandydatka z nr 7 MARIA DOROSZCZYK

Kandydatka z nr 8 MARTYNA DOWGIERT

Kandydatka z nr 9 ZUZANNA DZIDKOWSKA

Kandydatka z nr 10 ALEKSANDRA FUDALI

Kandydatka z nr 11 ALEKSANDRA GAŁĄZKA

Kandydatka z nr 12 GABRIELA GRUSZA

Kandydatka z nr 13 ANNA KACZÓWKA

Kandydatka z nr 14 AMELIA KOC

Kandydatka z nr 15 WIKTORIA KOSMALA

Kandydatka z nr 16 DAGMARA LUSZKA

Kandydatka z nr 17 KAROLINA MANKIEWICZ

Kandydatka z nr 18 MAGDALENA MICHALSKA

Kandydatka z nr 19 MARTYNA NOWAK

Kandydatka z nr 20 POLA ROKUS

Kandydatka z nr 21 SARA SKOUPILOVA

Kandydatka z nr 22 MARTYNA SROKA

Kandydatka z nr 23 ALEKSANDRA WACŁAWEK

Kandydatka z nr 24 EMILIA WAJDOWICZ

Kandydatka z nr 25 MARTYNA WALA

Kandydatka z nr 26 ALEKSANDRA WERNER

Sesja fotograficzna:

Fotograf sesji: Marta Macha

Stylizacja: Kasia Cygańska

Wizaż: Wariacje Piękna

Stylizacja włosów: Zaremba International Academy

Podziel się wiadomością:

Polecamy również