zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Miss Polonia 2017 Agata Biernat w oficjalnej sesji zdjęciowej!

Miss Polonia 2017 Agata Biernat w oficjalnej sesji zdjęciowej!

Agata Biernat, instruktorka fitness i tancerka, w listopadzie ubiegłego roku została wybrana 39. w historii Miss Polonia. Od momentu koronacji na stałe zagościła na salonach i cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. W ostatnim czasie zjawiskowa Miss Polonia 2017 wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach autorstwa Malwiny Sulimy prezentuje bardzo świeży i nowoczesny look.

„Agata posiada ogromny dystans do świata i siebie, co udowodniła mi na naszym spotkaniu. Z zawodu jest trenerem fitness, więc zdecydowanie lepiej czuje się w sportowym stroju i bez mocnego makijażu. Dresy zamieniłyśmy na nowoczesne stylizacje przygotowane przez Anitę Szymczak. Mimo tego, że ciąży nad Agatą odpowiedzialność reprezentowania tytułu najpiękniejszej Polki, ma w sobie dużo luzu i jednocześnie ogrom klasy. Jest kobietą nowoczesną z przepięknie wysportowaną sylwetką. I właśnie to chciałyśmy pokazać na zdjęciach” – mówi Malwina Sulima, fotograf.

To nie koniec sukcesów Agaty. Aktualnie panująca Miss Polonia jest w trakcie realizacji kilku kampanii reklamowych dla znanych brandów, w tym międzynarodowych. Z racji swojego zawodu i pasji, prowadzi także treningi w kilku miastach Polski, propagując tym samym zdrowy i aktywny tryb życia. Często udziela się charytatywnie. W drugiej połowie 2018 roku będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss Universe.

„Kolejne działania z udziałem Agaty są w trakcie realizacji. W najbliższym czasie mamy zamiar ruszyć z w stu procentach autorskim projektem naszej Miss Polonia, związanym z tematyką fitness. Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie jej osobą. Jestem przekonany, że zostanie ona w showbiznesie na dłużej.” – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu Miss Polonia.

              Jednocześnie trwają eliminacje do kolejnej edycji konkursu Miss Polonia 2018. Organizatorzy konkursu prowadzą casting online! Jeżeli jeszcze nie zgłosiłaś się do konkursu, masz na to szansę! Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.misspolonia.com.pl – zakładka ZOSTAŃ MISS POLONIA. Na zgłoszenia czekamy do końca maja!

2018-03-26T07:59:17+01:0026 marca 2018|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: