Miss na Olimpia Beauty Show - ModaiJa

Miss na Olimpia Beauty Show

Strona główna » Blog » Miss na Olimpia Beauty Show

Miss na Olimpia Beauty Show

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się targi kosmetyczne Olimpia Beauty Show, a wyjątkowo pięknie będzie zapewne na stoisku marki Cetuem, przy którym gościć będzie Miss Wielkiej Brytanii.

Cetuem, jeden z czołowych dostawców produktów do pielęgnacji skóry i paznokci zaprosił na targo Liz Fuller, byłą Miss Wielkiej Brytanii i przewodniczącą najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Anglii. Już jutro, 19. września dołączy ona do grona regionalnych Miss, które będą rywalizować o koronę najpiękniejszej – tytuł Miss GB 2010 – podczas finałowej gali, która odbędzie się 06. listopada 2010 roku.

N targach zaś Cetuem zaprezentuje specjalną kolekcję emalii do paznokci „Miss GB collection” w trzech odcieniach – kolorach flagi Union Jack – która dołączy do bogej oferty marki, składającej się z 270 odcieni!

Nie zabkranie także znanej już linii produktów do pielęgnacji skóry SCR Gold, a także olejków eterycznych, produktów do aromaterapii, pielęgnacji dłoni i stóp, w całości wyprodukowanych z naturalnych składników.

Annabel Bolton, Andria Vassilou (CEO and co founder of Ceteum), Alex Baigent

2018-03-14T12:31:05+00:00 18 września 2010|Uroda|