Strona główna » Blog » MINI inspiruje Wielkich

MINI inspiruje Wielkich

11 kwietnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie wręczono nagrody w konkursie MINI Roof Designer oraz Tło dla modelu MINI.

Konkurs na najlepszy projekt dachu oraz tła kultowego i niezwykle modnego auta MINI – „MINI Inspiruje Wielkich” zorganizowany przez MINI (BMW Group Polska) oraz Chilli Zet (Eurozet) – przyciągnął wielu sympatyków grafiki komputerowej i motoryzacji. Ale nie tylko. Najwyraźniej MINI zainspirowało i naszych celebrytów, na wręczeniu nagród pojawili się m.in. Iwona Węgrowska, Piotr Zelt, Agnieszka Popielewicz, Andrzej Supron i Łukasz Zagrobelny.

Głosami internautów oraz jury w składzie Hanna Rydlewska (redaktor naczelna magazynu Exklusiv), Natalia Gębska (dyrektor muzyczna Chilli Zet) i Sebastian Kustra (redaktor naczelny magazynu Futu Ideas oraz Futu.pl) główna nagroda w tej kategorii przypadła Aleksandrze Stojanowskiej z Zielonej Góry. W kategorii dla profesjonalistów zwyciężył Tomasz Zalewa z Wrocławia. On także został wyróżniony przez jury za cykl prac.

Marka MINI to nie tylko symbol kultowych aut z brytyjskim charakterem, które gwarantują gokartową frajdę z jazdy, ale również synonim indywidualizmu i niepowtarzalnego designu w motoryzacyjnym świecie.” – mówi Jakub Kiendyś, odpowiedzialny za zarządzanie marką MINI w BMW Group Polska.

Pierwszy model MINI – tego tylko na pierwszy rzut oka niepozornego auta pojawił się w sprzedaży ponad 50 lat temu. Nikt wówczas nie przypuszczał, że stanie się ono klasykiem motoryzacji. Nowe modele MINI charakteryzują się prostą, klasyczną formą, nowoczesnym ale rozpoznawalnym przez każdego designem oraz doskonałymi właściwościami jezdnymi.

[nggallery id=1022]

 

2011-04-14T14:19:15+00:0012 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: