Strona główna » Blog » Miłosna biżuteria divy

Miłosna biżuteria divy

Love is in the air” śpiewał John Paul Young w popularnym hicie z lat 70. Słowa tej piosenki idealnie oddają nastrój lutego – miesiąca zakochanych, którego punktem kulminacyjnym są popularne Walentynki. Z tej okazji diva przygotowała specjalną, miłosną kolekcję biżuterii.

Nadchodzi miesiąc zakochanych, w którym wszystko wiruje wokół miłości. To idealna okazja, by przypomnieć ukochanej osobie o swoich uczuciach i zamanifestować je całemu światu. Można to zrobić dzięki biżuterii. Idealną propozycją jest nowa kolekcja marki diva „Love Theme”, w której serce i kolor miłości – czerwony, są motywami przewodnimi.

„Wiemy jak ważnym świętem w roku są Walentynki. To wyjątkowo romantyczny czas, kiedy wyznajemy sobie uczucia i chcemy je zamanifestować. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną kolekcję z motywem czerwonego serca w roli głównej” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

W nowej, walentynkowej kolekcji divy miłość przybiera różne oblicza. Dla rock’n’rollowych dziewczyn idealne będą pierścionki – kastety z napisem „Love”. Dla romantyczki – delikatne wsuwki do włosów z mieniącymi się kryształkami. W kolekcji znaleźć można także różnorodne wisiory z motywem serca oraz oryginalne broszki w kształcie „całuśnych”, krwistoczerwonych ust.

Z okazji Walentynek diva przygotowała także specjalny konkurs, w którym za najlepszą walentynkową stylizację można wygrać kupony na zakup biżuterii. Szczegóły na blogu http://divapolandblog.blogspot.com

[nggallery id=2399]
2018-03-14T10:01:22+00:003 lutego 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: