Strona główna » Blog » Miłość, draki i zawieruchy

Miłość, draki i zawieruchy

XIX-wieczne Włochy. W małym, urokliwym miasteczku Cave żyje żądna przygód i gorących uczuć Isabella. Piękna dziewczyna to córka miejscowego właściciela gospody, a jej najbliższym przyjacielem jest temperamentny robotnik Rocco. Między młodymi rodzi się miłość i wydaje się, że nic ich nie rozdzieli. Tymczasem w niejasnych okolicznościach ginie książę Mancini.

W tajemnicy przed wszystkimi do miasteczka przybywa potomek księcia, Giulio, wraz ze swoją matką Camillą. Postanawiają ukryć się w Cave, aby przeczekać burzliwy i niebezpieczny dla nich czas. Niebawem Giulio poznaje Isabellę i Rocca i cała trójka zostaje przyjaciółmi. Spotkają się niedługo później ponownie, w Rzymie – mieście ogarniętym rewolucyjnymi nastojami i atmosferą schyłku dawnego porządku. To tutaj przeżyją niewiarygodne przygody, niebezpieczne sytuacje i miłosne uniesienia.

Premiera czteroczęściowego dramatu kostiumowego ”Róża i krew” w najbliższą sobotę, 1 października 2011 o godz. 20.00 na kanale Zone Europa. Kolejne emisje 8, 15 i 22 października 2011 o godz. 20.00.

2018-03-14T10:25:21+00:001 października 2011|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: