Strona główna » Blog » Militarne torby od Goshico

Militarne torby od Goshico

Moro i kolor khaki przypuściły zmasowany atak na najnowsze jesienne kolekcje. Na wybiegach królowały wojskowe płaszcze ze złotymi guzikami, stylowe parki i uniformy ze skórzanymi pagonami. Jednak ten wyrazisty trend nie zawsze sprawdza się na co dzień.

Militarna torba w sztandarowym odcieniu ciemnej zieleni to bardziej dyskretna alternatywa dla wojskowych płaszczy i kombinezonów. To doskonały wybór dla kobiet, które chcą odwołać się do militarnego trendu i jednocześnie nie wyglądać jakby właśnie zeszły z plakatu Narodowych Sił Rezerwowych.

Na sezon jesień-zima firma GOSHICO przygotowała torebki do zadań specjalnych. Pomieszczą wszystko czego możesz potrzebować, a przy tym zrobią to w najlepszym stylu. Minimalistyczne w formie duże torby z ekologicznego filcu zdobią złote wojskowe guziki z wytłaczanym orłem. W kolekcji dostępne są modele w dwóch wersjach kolorystycznych – oliwkowe lub klasycznie czarne.

Naturalne, przyjazne środowisku tkaniny już dawno zawojowały wybiegi. Wojskowa torba z ekologicznego filcu doskonale wpisuje się w tę tendencję. Więc jeśli wciąż bijesz się z myślami czy ją kupić, możesz śmiało skapitulować. To wybór dobry nie tylko dla ciebie, ale i dla środowiska.

2018-03-14T08:59:42+00:008 października 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: