Milek Design sesja z Joanną Jabłczyńską

Strona główna » Blog » Milek Design sesja z Joanną Jabłczyńską

Milek Design sesja z Joanną Jabłczyńską

Hollywoodzkie fale i wariacje na temat warkoczy – styliści z Milek Design stawiają w tym sezonie na ultra kobiecość. Podczas najnowszej sesji zdjęciowej styliści z warszawskich salonów Milek Design pokazali, że siła jest kobietą – raz kuszącą femme-fatale, innym razem współczesną wersją greckiej bogini, a kiedy indziej – kobiecą wersją dandysa.

Sesja odbyła się w znanym warszawskim Studiu Las. Bogactwo stylizacji przeciwstawiono prostemu, surowemu wnętrzu studia. Pilna praca nad każdym szczegółem sesji, dopracowywanie makijażu, stylizacji i fryzur, nie wykluczała dobrej zabawy. Jak podkreśla współwłaścicielka salonów Milek Design, Kasia Poniatowska-Miłek, dla współpracujących z nią stylistów praca jest przede wszystkim pasją, a najwięcej radości sprawiają im właśnie takie nieszablonowe projekty, będące możliwością spełnienia kreatywnych marzeń. W tworzeniu fryzur do ww. sesji brała również udział stylistka Milek Design, Basia Płaza.

Za koncepcję zdjęć odpowiadał jeden z czołowych polskich fotografów mody, Robert Zuchniewicz. Współpracował m.in. z takimi tytułami jak „Elle”, „Twój Styl”, „Life Style” oraz agencjami reklamowymi w Polsce i za granicą.

Do udziału w sesji zaproszono Joannę Jabłczyńską, która chętnie wykorzystała swoje zdolności aktorskie do wcielenia się w rolę uwodzicielki. Na sesji nie zabrakło wariacji na temat warkoczy, finezyjnych upięć i fali rodem z kina lat 40. Wszystkie fryzury powstały przy użyciu produktów profesjonalnej marki do pielęgnacji i stylizacji włosów – KMS California (dostępnej w salonach Milek Design), umożliwiającej kreatywną i elastyczną zabawę uczesaniem.

Modelkom świetnie udało się uchwycić dualizm kryjący się w każdej z nas – były rozważne i romantyczne, a zarazem drapieżne i zadziorne.

Więcej informacji na:

www.facebook.com/pages/Milek-Design

www.milekdesign.pl

www.facebook.com/KMSCaliforniaPL

Partnerzy sesji:

Mohito – stylizacje

KMS California – produkty do włosów

IsaDora – makijaż wykonany przez głównego wizażystę marki Piotra Kałużę

Modelki: United Models

 

2018-03-14T07:48:48+00:0029 listopada 2013|Uroda|