Strona główna » Blog » Miejski styl Safari

Miejski styl Safari

Prawdziwa dżungla już niedługo opanuje kobiece garderoby! A to wszystko za sprawą powracającego w odświeżonej wersji dobrze znanego stylu safari. Klasyczne khaki ustępują subtelnym beżom, ziemistym brązom, a równowagi całości nada zawsze modna biel.

Nife jako marka skierowana głównie do młodych kobiet biznesu, połączyła safari, biurowy dresscode oraz letnie barwy nadając powracającemu stylowi młodzieńczą świeżość.

W kolekcji Soft Line na sezon wiosna/lato 2011 znajdziemy wiele propozycji, które prezentują nowe spojrzenie na dobrze znany trend. Tegoroczna odsłona safari kusi aby zrezygnować z klasycznej szmizjerki na rzecz bardziej eleganckiej, kremowej sukienki czy też casualowej beżowej spódnicy. Na co dzień, do pracy, Nife proponuje wybrać zestaw składający się z kawowej spódnicy z delikatnie odstającymi, głębokimi kieszeniami oraz o ton ciemniejszej, pełnej gracji koszuli z wywijanym rękawem. To kwintesencja nowego safari, która w harmonii łączy wygodę, odpowiednią kolorystykę, a także istotę letniego business dresscode’u.

Kolejną kobiecą wersją tego trendu jest połączenie stylowych spodni z obniżonym stanem i zwężanymi nogawkami 7/8 z satynową, minimalistyczną bluzką. Połyskująca delikatnie góra urzeka prostotą i luksusowym wyglądem, który równoważy spokojniejszy i klasyczny dół.

Ujarzmienie dżungli i nadanie jej delikatności oraz dziewczęcego uroku jeszcze nigdy nie było takie proste. Z NIFE okiełznamy safari i wprowadzimy je na „biurowe salony”!

[nggallery id=1009]

 

2011-04-08T15:54:59+00:008 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: