Strona główna » Blog » Mężczyzna od A do Z

Mężczyzna od A do Z

Gdyby opis tej publikacji stanowiły wyłącznie opinie oniemiałych czytelniczek, czytałabyś go przez kilka godzin!

Od kiedy Piotr Mart napisał „Mężczyznę od A do Z” w 2008 roku, nie spodziewał się, że zdobędzie ona tak niezwykłe uznanie wśród kobiet w każdym wieku. Wiele z nich napisało do autora słowa podziękowania za to, że dzięki wiedzy zawartej w publikacji i wykorzystanej w praktyce, uratowały swój związek. Inne czytelniczki były oburzone niektórymi metodami oddziaływania na mężczyznę, szczególnie dlatego, że okazały się one… skuteczne.

Kilka tysięcy kobiet przeczytało już tę książkę i dowiedziało się

Jak zrozumieć mężczyznę i dzięki temu tworzyć udany, szczęśliwy, przyjacielski związek?

Mężczyźni w oczach kobiet to czasem istoty z innej planety. Nie wiadomo, dlaczego robią to, co robią, mówią to, co mówią lub NIE reagują w sposób, w jaki byśmy sobie życzyły.

Wielu kobietom wydaje się, że przecież doskonale znają swojego mężczyznę i nie potrzebują o jego zachowaniu żadnych dodatkowych informacji. Jak bardzo są zszokowane po przeczytaniu tej książki, która ujawnia tajemnice mężczyzn i tego, co tak naprawdę myślą, czują i czego potrzebują.

Jak bardzo przydałyby Ci się informacje, które pomogłyby Ci wreszcie rozgryźć mężczyznę? Myślę, że niejedna kobieta chciałaby zrozumieć, co stoi za zachowaniem swojego partnera i umieć nim tak pokierować, żeby pozytywnie wpłynęło to na Wasz związek. Tę tajemnicę zdradzi Ci sam… mężczyzna. Od kiedy Piotr Mart napisał książkę „Mężczyzna od A do Z”, wiele kobiet przypisuje mu sukces w swoim związku.

Nowa edycja jest dłuższa od poprzedniej o:

Znacznie rozbudowany rozdział o uwodzeniu oraz o uwodzeniu na odległość.
Poznaj proste ćwiczenia, które sprawią, że nabierzesz większej odwagi i pewności siebie w kontaktach z mężczyznami, mając pewność, że nie będą mogli o Tobie przestać myśleć. Dowiesz się też, jak uwodzić SMS-ami i rozmową telefoniczną.
Zupełnie nowe rozdziały:

-O komunikacji w związku
Komunikacja, jaką często stosuje kobieta, jest nie do przyjęcia dla mężczyzny. Autor wyjawia magiczne, proste zwroty, które nie tylko sprawiają, że mężczyzna chętniej wykona Twoje prośby, ale też bardziej będzie Cię szanował.

– O zrozumieniu męskich emocji, o trudnych typach mężczyzn, np.: Piotruś Pan.
Ten typ mężczyzny bardzo pociąga kobiety. Zazwyczaj odnosi on życiowe sukcesy, jest niezwykle kreatywny, zamożny, spontaniczny, posiada ponadprzeciętne poczucie humoru, ale pozostający mężczyzną dzieckiem. Dowiedz się, jak sobie z nim poradzić.

Rozbudowane rozdziały:

– Zrozumieć mężczyznę
Dowiedz się, dlaczego kiedy powiesz do mężczyzny: „Okazał­byś mi trochę uczucia” – to ten pójdzie naprawić cieknący kran.

– Życie we dwoje
Nowe informacje na temat tego, co zrobić, aby Twój związek był prawdziwą, długotrwałą przyjaźnią.
Dwukrotnie poszerzony rozdział o studiach przypadków.

Poznaj przypadki kobiet, których partnerzy zmienili swoje zachowanie pod wpływem frustrującej pracy lub kłopotów finansowych. Jak w tym czasie wspierać mężczyznę i mobilizować go do działania?

Trzy nowe dodatki na koniec książki:

– Jak pocieszyć nie tylko mężczyznę?
Ten dodatek pozwoli Ci zyskać porozumienie z dowolną, bliską Ci osobą. Sposób ten określić można mianem „werbalizacji optymizmu”.

– Czym jest męskie ego?
Ego to obraz mężczyzny. Obraz tego, jak inni go postrzegają oraz jak on sam postrzega siebie. Każdy czło­wiek może zbudować jego zupełnie inny obraz, często całkowicie sprzeczny. Mężczyźni podświadomie dążą do tego, by ten obraz był jak najbar­dziej wyrazisty – by jego otoczenie postrzegało go jako niezwykle atrakcyjne „dzieło”. Tę skłonność męskiej psychiki świadoma ko­bieta może wykorzystać w swoim celu, niemalże dowolnie wpływa­jąc na męskie zachowanie. Nieświadoma natomiast, oddziałując na męskie ego negatywnie, tworzy obraz mężczyzny, jakiego właśnie nigdy by sobie nie życzyła.

– Czego tak naprawdę pragną mężczyźni?
– „Bym utrzymywała dom w należytym porządku”? NIE
– „Bym umiała gotować i witała go w domu obiadem”? Nie!
– „Bym była wspaniałą kochanką i sprawdzała się w łóżku”? Nie!
– „Bym była dobrą matką dla naszych dzieci”? Też nie!

Jeśli nie tego wszystkiego, to czego? Piotr Mart zdradzi Ci te tajemnice.

kupuj z rabatem

Pobierz darmowy fragment!!
Wersja elektroniczna (PDF)
Wersja drukowana – 
Wersja audio (MP3)
Wersja audio (Audio CD) – 

2018-03-14T10:20:05+00:0017 listopada 2011|Psyche|

Może zainteresuje Cię również: