Metamorfoza dla mam

Metamorfoza dla mam w Silesia City Center pod patronatem ModaiJa!

Maj jest świętem wszystkich mam. Aby je uczcić, wiele osób już teraz szuka nieszablonowego prezentu. Jednym z nich może być… metamorfoza, która czeka na mamy w Silesia City Center. Zakupy ze stylistką, zmiana fryzury, nowy makijaż i manicure oraz profesjonalna sesja zdjęciowa – to wszystko dla mam, które wezmą udział w akcji.

Zapracowane i oddane dzieciom – takie są mamy. Z myślą o nich i ich majowym święcie, w Silesia City Center ruszyła „Metamorfoza dla mam”.

Do udziału w akcji można zgłaszać nie tylko swoje mamy – każda kobieta będąca matką, która czuje potrzebę zmiany, może przesłać zgłoszenie samodzielnie. Spośród wszystkich uczestników zostaną wybrane aż 3 laureatki, które – pod czujnym okiem stylistki Katarzyny Zatwarnickiej – przejdą kompleksową metamorfozę.

W ramach nagrody mamy zrobią zakupy ze stylistką o wartości 1000 zł, a także wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą poprzedzi wykonanie makijażu w salonie firmowym Clinique, manicure w Klinice Pięknych Dłoni oraz fryzury w Jean Louis David w SCC.

Zgłoszenia do metamorfozy można przesyłać do 23 maja. W formularzu należy podać wymiary zgłaszanej osoby, załączyć aktualne zdjęcia jej twarzy i sylwetki, a także uzasadnić, dlaczego mama powinna wygrać metamorfozę.

Metamorfoza i sesja zdjęciowa zostaną zrealizowane 28 maja oraz 30 maja 2019 r. (wyboru dogodnego terminu dokona laureatka). Sesję zdjęciową poprzedzą konsultacje i przymiarki ze stylistką w Silesia City Center 27 maja.

Patroni medialni: ModaiJa, Śląskie Trendy, Super Bajtel

Zgłoszenia do udziału w akcji można przesyłać za pomocą aplikacji do 23 maja: https://metamorfoza-scc.pl.

Metamorfoza dla mam w Silesia City Center

Podziel się wiadomością:

Polecamy również