zabłyśnijcie w Sylwestra

Metallic Nights, czyli zabłyśnijcie w Sylwestra

Nowa kolekcja Sinsay Metallic Nights to wszystko, czego potrzebujecie, by Nowy Rok powitać w olśniewającym wydaniu. Imprezowe sukienki, topy i spódniczki lśnią, mienią się i błyszczą, dzięki czemu tytuł Królowych Nocy będziecie mieć w kieszeni.

Sylwestrowe propozycje potwierdzają, że Sinsay to ekspert w dziedzinie imprezowych fasonów. Uniwersalne sukienki tym razem zostały podkręcone błyszczącą fakturą, dżetami lub aplikacjami, które mogą nawet zastąpić biżuterię. Metaliczny blask nie jest jednak zarezerwowany tylko dla zwolenniczek konwencjonalnych, dziewczęcych fasonów — widać go nawet na bluzach z kapturem, kimono z połyskującą nicią i t-shircie z rękawami zdobionymi cekinami XXL. Nie brakuje klasycznych basików, które posłużą za tło dla wyrazistych faktur: dwóch fasonów prostych spodni skinny i ponadczasowego, kopertowego topu. Spójnym dopełnieniem mieniących się stylizacji są migocące dodatki, wśród których wzrok przykuwają lustrzane kolczyki w kształcie liczby 2019 i biżuteria z motywem gwiazdek.

Imprezowy charakter Metallic Nights znajduje odzwierciedlenie w kampanii promującej kolekcję. Zdjęcia przedstawiają trzy dziewczyny Sinsay w trakcie gorączki sylwestrowej nocy. Zrealizowane w scenerii tętniącego życiem klubu, udowadniają, że to właśnie impreza jest naturalnym środowiskiem dla błyszczących stylizacji. Uwagę przykuwają odważne zestawienia lśniących faktur i biżuterii, które udowadniają, że w Sylwestra wszystkie chwyty są dozwolone.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również