zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Męski, ambitny, zadbany

Męski, ambitny, zadbany

Często mówi się, że mężczyźni nie płaczą. Silni i niepokorni, energiczni i zdecydowani, skupieni na osiąganiu celów, w stereotypowych przekazach są tymi, którzy utrzymują rodzinę, a dbanie o swój wygląd pozostawiają kobietom. Tymczasem – jak to ze stereotypami bywa – w tych opiniach niewiele jest racji. Panowie coraz częściej troszczą się nie tylko o materialne wygody, ale również o swoje samopoczucie, o komfort bycia eleganckimi i zadbanymi. Szczególnie na wiosnę.

Profesjonalna pomoc kosmetyczna przyda się także panom. Choć ich skóra sprawia wrażenie mocnej i odpo rnej na warunki zewnętrzne, są to tylko pozory.

Gdy nasz mężczyzna wraca z narciarskiego stoku albo spaceru, krótszej lub dłuższej delegacji czy po prostu zamienia biuro na domowe pielesze, naraża swoją skórę na znaczne wahania temperatury i wilgotności. Osłabiona cera słabiej radzi sobie z przesuszonym powietrzem, zimnym wiatrem z drobinkami śniegu lub wody oraz promieniami UV, szczególnie mocno działającymi właśnie podczas pierwszych dni przedwiośnia.

– Co wtedy najczęściej robią panowie? Ci, którzy nie przywiązują wielkiej wagi do pielęgnacji skóry, zwykle pożyczają pierwszy lepszy krem od swojej dziewczyny czy żony – zauważa Jarosław Rodzeń, kosmetolog z firmy CLARENA. – Odpowiednio dobrane kosmetyki dla panów pozwalają szybko rozwiązać problemy z cerą i są idealnymi sprzymierzeńcami mężczyzn: działają szybko, skutecznie i kompleksowo.

Łagodnie, ale z energią

Co więc można byłoby poradzić panom zatroskanym o swój wygląd i paniom, które nierzadko bywają dla nich wyroczniami w dziedzinie pielęgnacji? CLARENA proponuje na wiosnę Strong Protector Cream – ochronny krem dla mężczyzn, odpowiadający na potrzeby wymagającej męskiej skóry. Kosmetyk ten zapewnia kompleksową pielęgnację: łagodzi, witalizuje, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych. Nadaje skórze promienny, młody wygląd.

Tajemnica jego skuteczności kryje się w doborze odpowiednich składników i potrójnym działaniu kremu:

Neutrazenä, czyli lipopeptyd regulujący napięcie i elastyczność naczyń krwionośnych i limfatycznych – zapobiega pękaniu naczynek włosowatych, łagodzi stany zapalne, likwiduje zaczerwienienia. Pomaga przywrócić i utrzymać naturalny próg wrażliwości cery.
Energenä likwiduje objawy zmęczonej skóry, dodaje jej energii i witalności, nawilża i regeneruje, poprawia jędrność.
Srebro o działaniu bakteriobójczym zapobiega powstawaniu stanów zapalnych i wrastaniu włosów.
Strong Protector Cream rekomendowany jest do kompleksowej, codziennej pielęgnacji męskiej skóry. Pozostawia na skórze uczucie świeżości i delikatny film. Doskonale chroni ją i zabezpiecza.

Warto więc, aby panowie byli dla siebie dobrzy na wiosnę i skorzystali z okazji, żeby zatroszczyć się o zdrową, właściwie chronioną skórę. Zadbany mężczyzna jest bardzo męski!

2018-03-14T11:44:45+01:001 marca 2011|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: