zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Melismee – moda dla kobiet z oczekiwaniami

Melismee – moda dla kobiet z oczekiwaniami

Melismee to marka dla kobiet ceniących oryginalność, wygodę i funkcjonalność. Kobieta Melismee jest silna, pewna siebie i niezależna. Marka została stworzona przez Kamilę Mateuszczyk oraz Angieszkę Sawicką, przyjaciółki z wyboru i podróżniczki z zamiłowania, które postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet.

Projekty Melismee zainspirowane są licznymi podróżami właścicielek marki. Klasyczne kroje przeplatają się z dziewczęcą szczyptą awangardy, ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o każdy szczegół i wykończenie.

Kobieta Melismee to osoba pewna siebie, która ceni sobie oryginalność, wygodę i funkcjonalność, orientuje się w najnowszych trendach i ma świadomość, w czym jej do twarzy – mówią Agnieszka i Kamila.

W ofercie marki znajdują się zarówno bluzki, koktajlowe sukienki, jak i wygodne bawełniane spodnie. Każda z kolekcji inspirowana jest innym miejscem na świecie – były już Nowy Jork oraz Barcelona, teraz przyszła kolej na kolejne miasto – Rzym.

2015-05-11T10:35:17+01:0011 maja 2015|Moda|

Może zainteresuje Cię również: