zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Mega widowisko musicalowo-modowe

Mega widowisko musicalowo-modowe

Z prawdziwą przyjemnością już teraz zapraszamy Was na wydarzenie, jakiego jeszcze stolica nie widziała! Wyjątkowe widowisko multimedialne, łączące świat sztuki i mody czyli galę karnawałową PRZEBOJE MUSICA-LOVE z udziałem Królewskiej Orkiestry Symfonicznej i Vadima Brodskiego!

PRZEBOJE MUSICA-LOVE to wspaniałe i wyjątkowe widowisko muzyki, światła i dźwięku, filmu oraz mody na najwyższym poziomie, urozmaicone znakomitą grą aktorską solistów, tańcem i solowymi wykonaniami instrumentalnymi oraz wizualizacjami.

Widzowie uczestniczyć będą w wyjątkowym, klimatycznym przedstawieniu, które składać się będzie z największych przebojów musicalowych, granych do tej pory na wszystkich największych Scenach Świata.

Ta piękna muzyka musicalowa przełożona będzie najbardziej rozpoznawalnymi i energetycznymi utworami muzyki filmowej oraz niespotykanym dotąd, pokazem mody w trakcie koncertu! Będzie to pokaz kreacji projektantów mody Piotra i Ewy Krajewskich. Inspiracją do stworzenia wyjątkowej kolekcji, która – uwaga! – będzie zaprezentowana tylko tego wyjątkowego wieczoru – była dla nich oczywiście wspaniała muzyka.

Koncertem zadyryguje Irina Bogdanovich, a wieczór poprowadzi Sylwia Gliwa. Ponadto wystąpią gwiazdy scen polskich i zagranicznych: Wioletta Białk – sopran, Jacek Silski – wokal, Beata Wyrąbkiewicz – wokal, Michał Milowicz– wokal, Jacek Borkowski – wokal.

PRZEBOJE MUSICA-LOVE
Gala Karnawałowa w Sali Kongresowej
28.01.2011

Piotr i Ewa Krajewscy, foto:MWmedia

2018-03-14T11:57:06+01:0012 stycznia 2011|Kultura, Moda|

Może zainteresuje Cię również: