zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » me-like na Walentynki

me-like na Walentynki

To już ostatni dzwonek przed tegorocznymi Walentynkami na to, by podarować sobie lub bliskiej nam osobie wyjątkowy miłosny talizman. Personalizowana, tworzona ręcznie z naturalnych, oddziałujących w szczególny sposób kamieni biżuteria me-like przyniesie jej właścicielowi szczęście i powodzenie w miłości.

HolyMe by me-like to ekskluzywna kolekcja biżuterii inspirowana trendem różańcowym, który szturmem wkracza zarówno na światowe, jak i polskie salony. Ten kontrowersyjny styl lansowany między innymi przez największych projektantów mody, fashionistów i celebrytów zyskuje coraz większe rzesze fanów i staje się nieodłącznym atrybutem osób, które podążają za najnowszymi trendami w modzie.

Naturalne kamienie użyte przy produkcji HolyMe, precyzja i staranność, z jaką wykonany jest każdy z tworzonych ręcznie egzemplarzy, a także możliwość dodania graweru – to cechy szczególne biżuterii me-like. Dopasowany do indywidualnych potrzeb naszyjnik HolyMe, występujący zarówno w damskiej, jaki i męskiej wersji, lub bransoletka tej marki to wyjątkowy talizman, który zagwarantuje właścicielowi szczęście również w miłości. Podarowany bliskiej osobie będzie idealnym prezentem, za pomocą którego można okazać uczucia w wyjątkowy sposób.

Jak więc nadać naszyjnikowi lub bransoletce z kolekcji walentynkowej HolyMe by me-like magicznego charakteru? Tajemnica tkwi w rodzajach kamieni, które dobrane w odpowiedni sposób zapewnią oddziaływanie niepowtarzalnej mocy. Wśród tych wykorzystywanych do tworzenia linii walentynkowej znalazły się agat i rubin, które są od wieków uznawane za amulety miłości. Gwarantują one noszącym je osobom szczęście, bogactwo i powodzenie. W kolekcji me-like odnajdziemy też naszyjniki i bransoletki wykonane z kwarcu różowego, który według litoterapii, czyli wiary w magiczną moc kamieni, posłuży pomocą w trudnych sprawach sercowych.

Do walentynkowego HolyMe, zamiast charakterystycznej dla biżuterii tej marki zawieszki w kształcie krzyża, można dobrać kryształowe serce Swarovskiego z limitowanej serii Truly In Love, zaś do bransoletki srebrne lub pozłacane przywieszki w kształcie serduszka. Całość opatrzona wyrażającym uczucia grawerem stanie się idealnym prezentem, dzięki któremu najważniejsze emocje można już zawsze mieć na stałe przy sobie.

Walentynkowe naszyjniki oraz bransoletki marki me-like do kupienia w cenach od 249 zł na Profilu marki, który znajduje się pod adresem http://www.facebook.com/melike.fashion w portalu Facebook. Z okazji Święta Zakochanych me-like oferuje wyjątkową promocję. Tylko do 14 lutego wszystkie egzemplarze HolyMe z sercem kupisz z 10% rabatem!

[nggallery id=2414]

me-like to nowa na polskim rynku marka ekskluzywnej biżuterii. Debiutancka linia biżuterii HolyMe by me-like powstała z miłości do piękna i chęci zaoferowania oryginalnych dodatków. Marka, inspirując się najnowszymi trendami i ciągle zmieniającą się modą, kieruje swoje projekty do kobiet i mężczyzn. me-like wspiera Ogólnopolską Organizację Idy Karpińskiej na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy Kwiat Kobiecości.

2012-02-07T08:48:19+01:007 lutego 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: