Maski Charcoal od Garnier

Maski Charcoal od Garnier

O problemach skórnych można rozmawiać godzinami. Ale po co rozmawiać – skoro lepiej je zwalczać. Seria Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel to świetny sposób na nieskazitelnie czystą i wyjątkowo piękną skórę każdego dnia.

Kosmetyki Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel zostały stworzone z myślą o osobach, które szukają naprawdę dobrego i skutecznego kosmetyku na każdy dzień. Dlatego marka postanowiła wypuścić na rynek jeszcze lepszą gamę preparatów do pielęgnacji skóry.

Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel – nowoczesne technologie ukryte w kosmetykach

Przez wiele lat eksperci opracowywali najnowocześniejsze formuły, które zawarte w kosmetykach pozwolą pokonać problemy skórne. Tak powstała seria preparatów Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel. Do wyboru jest kilka różnych preparatów o szerokim działaniu. Wszystkie działają na kilka sposobów, udowadniając tym samym, że często jeden kosmetyk wystarczy i może być niezwykle skuteczny.

Nowością są też Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel 3 w 1. Kosmetyki te zawierają oczyszczający węgiel, kwas salicylowy oraz ekstrakt z borówek. To prawdziwie bombowe połączenie, które jest wybawieniem dla naszej skóry. Borówka pomaga w oczyszczaniu oraz wpływa na piękny i zdrowy wygląd cery. Z kolei węgiel to najskuteczniejszy składnik, jeśli chodzi o walkę z zaskórnikami i nadmiarem sebum Do tego matowi skórę.

Żel, peeling i maseczka w jednym

W serii Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel znajdziemy żel + peeling + maseczkę. Innowacyjna formuła ze wspominanym wcześniej aktywnym węglem, borówką, kwasem salicylowym doskonale redukuje zaskórniki i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Jeden kosmetyk zastępuje nam trzy, stanowi więc sporą oszczędność czasu i pieniędzy. Naturalne cząsteczki peelingujące świetnie usuwają martwy naskórek i odblokowują pory. Maseczka zaś odżywia skórę, matuje i sprawia, że staje się miękka i gładka. To świetny preparat dla osób nielubiących nadmiaru specyfików w swojej kosmetyczce.

Oczyszczający żel

Kolejny kosmetyk z gamy Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel to oczyszczający żel. Usuwa nadmiar sebum, działa antybakteryjnie i oczyszczająco. Można go stosować każdego dnia – nakładając jego niewielką ilość na zwilżoną skórę. Co ciekawe, żel, który jest czarny, podczas mycia przemienia się w białą, dość obfitą pianę. Nie ma więc żadnego ryzyka zabrudzenia. Skóra jest oczyszczona i idealnie nawilżona.

Złuszczający żel na naprawdę uporczywe zaskórniki

Gdy zwykłe kosmetyki nie dają rady z zaskórnikami – warto sięgnąć po naprawdę mocną broń. Mowa oczywiście o złuszczającym żelu, który oferuje nam Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel. W tym przypadku również znajdziemy aktywny węgiel, borówkę i kwas salicylowy. Ten kosmetyk jest przeznaczony do cery ze skłonnością do powstawania zaskórników. Peelingująca formuła, którą eksperci ulepszyli o aktywny węgiel, to skuteczna broń na zanieczyszczenia, nadmiar sebum i właśnie zaskórniki.

Matujący tonik na trądzik oraz żel odblokowujący pory

Trądzik jest utrapieniem nie tylko nastolatków. Chcąc z nim walczyć, najlepiej sięgnąć po matujący tonik oczyszczający – kolejna nowość od Garnier Czysta Skóra Aktywny Węgiel. Kosmetyk redukuje niedoskonałości i skutecznie stawia im opór. Używany codziennie pozwala zapomnieć o szpecącym trądziku.

Wśród nowości jest też oczyszczający żel odblokowujący pory. Kosmetyk jest przeznaczony do cery trądzikowej i tłustej. Regularnie stosowany nawilża skórę, oczyszcza ją i odblokowuje pory. Pomaga pozbyć się wszelkiego rodzaju niedoskonałości i pozostałościach po nich.

Maski Charcoal od Garnier

Podziel się wiadomością:

Polecamy również