Maska z lotosem

Maska z lotosem UCIECZKA DO PROMIENNEJ SKÓRY

Czy życie w ciągłym biegu jest stresujące dla Twojej skóry? Uratuj ją wraz z rewolucyjną nowością z linii Lotus Collection: Lotus Youth Preserve Rescue Mask. Wielozadaniowa maska to 5-minutowy zabieg w słoiczku, który wygładza i regeneruje wyczerpaną skórę.

Kremowa, otulająca formuła to odpowiedź na sygnał S.O.S wysyłany przez skórę – ratuje Cię przed szarą, matową i zmęczoną cerą. „Otulając i delikatnie złuszczając skórę, maska przywraca cerze młodzieńczy blask – a nakładając ją poczujesz się jakbyś została porwana w egzotyczną podróż” – mówi Lev Glazman, Współzałożyciel Fresh.

Każdego dnia skóra jest narażona na działanie stresu środowiskowego – zarówno wewnętrznie (dieta, brak snu) jak i zewnętrznie (słońce, zanieczyszczenie środowiska)—który zmusza ją do “przyspieszenia” dla ochrony przed wolnymi rodnikami. Jest to stres oksydacyjny, który może prowadzić do uszkodzeń skóry. W kilka minut maska Lotus Youth Preserve Rescue Mask zwalcza 5 oznak stresu skóry takich, jak: matowa cera, szorstka tekstura, niejednorodny koloryt, suchość i zablokowane pory. Formuła przywracająca skórze blask zawiera ekstrakt z kwiatu lotosa – kluczowy składnik opatentowanego przez Fresh kompleksu Super 7 Complex oraz nasiona lotosa – oba składniki pochodzą z Południowo-Wschodniej Azji. Nasiona lotosa, płatki wodororostów kombu i czerwone algi delikatnie złuszczają i udoskonalają skórę, zatrzymując jej młodzieńczą witalność. Maska zawiera również ekstrakt z kopru morskiego o działaniu zmiękczającym i przywracającym sprężystość. Otulająca tekstura została stworzona z inspiracji ikonicznym kremem Lotus Youth Preserve Face Cream z kompleksem Super 7 Complex. “Święty lotos był moją muzą, ponieważ jest pełen antyoksydantów, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami w ten sam sposób, w jaki roślina podtrzymuje swój delikatny kwiat w mulistej wodzie” – mówi Lev. „A ponieważ lotos żyje w wodzie, chciałem zanurkować jeszcze głębiej w morskie składniki.”

Bez względu czy Twoja skóra potrzebuje odpoczynku po długim locie, nocnym wyjściu czy trudnym dniu w biurze – maska Lotus Youth Preserve Rescue Mask w 5 minut przywróci Twojej cerze blask. Wysoce efektywna formuła daje zarówno natychmiastowe jak i długofalowe rezultaty. Dowiedziono, że już po jednej aplikacji skóra staje się bardziej promienna. Po 4 tygodniach stosowania 100% badanych zauważyło poprawę wyglądu matowej, osłabionej i zmęczonej skóry.

Ratunek dla cery jest łatwy: na oczyszczoną skórę kolistymi ruchami nałóż grubą warstwę maski i pozostaw na 5 minut. Dodaj ciepłą wodę i wmasowuj w skórę a następnie spłucz. Szybko działająca formuła może być stosowana sama, jako dopełnienie codziennej pielęgnacji lub w połączeniu z kremem Lotus Youth Preserve Face Cream z kompleksem Super 7 Complex oraz z kremem do oka Lotus Youth Preserve Eye Cream z kompleksem Super 7 Complex, dla domowego rytuału blasku.

KLUCZOWE SKŁADNIKI

Płatki wodorostów kombu zostały pozyskane w procesie mechanicznego mielenia wodorostów. Zbierane ręcznie dzikie wodorosty mogą osiągać długość 6 metrów. Kiedy roślina wysycha na jej powierzchni tworzy się biały, słodki w smaku proszek – stąd nazwa „cukrowe listownice”.
Cząsteczki czerwonych alg, zwane również koralowym piaskiem, są mielone i przesiewane dla uzyskania drobnego pudru złuszczającego.
Nasiona lotosa pozyskiwane z owoców kwiatu lotosa pomagają udoskonalać i wygładzać teksturę skóry.
Ekstrakt z morskiego kopru – bogaty w kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały – pozyskiwany jest z roślin dziko występujących na wybrzeżach Atlantyku i Morza Śródziemnego oraz Morza Czarnego w Zachodniej Azji. Ekstrakt pomaga wygładzać skórę i poprawiać jej elastyczność.
Kompleks Super 7 Complex to mieszanka silnych składników, która pomaga nawilżać skórę i przywracać jej blask a także zachować młodzieńczy wygląd cery. Zawiera ekstrakt z kwiatu lotosa.

DOWIEDZIONE REZULTATY

RATUJE ZESTRESOWANĄ SKÓRĘ & POMAGA W JEJ REGENERACJI
• 97% ankietowanych zaobserwowało natychmiastową redukcję oznak codziennego stresu (matowa cera, szorstka tekstura, niejednorodny koloryt, suchość i zablokowane pory)
• 100% badanych zauważyło poprawę wyglądu matowej, osłabionej i zmęczonej skóry a także uznało, że po 4 tygodniach kuracji odzyskała ona świeżość
PRZYWRACA TEKSTURĘ & WYGŁADZA SKÓRĘ
• 100% osób było zdania, że maska natychmiast pozostawiła czystą i gładką kanwę dla kolejnych etapów pielęgnacji
• 100% ankietowanych twierdziło, że po 4 tygodniach stosowania poprawie uległa tekstura skóry a jej powierzchnia stała się gładsza.
PRZYWRACA SKÓRZE BLASK
• Dowiedzione natychmiastowe działanie rozświetlające
• 88% badanych zauważyło, że po 4 tygodniach kuracji skóra była bardziej promienna
ZACHOWUJE MŁODZIEŃCZY WYGLĄD I SPRĘŻYSTOŚĆ SKÓRY
• 97% osób twierdziło, że ich cera zachowała młodzieńczy wygląd
• 97% ankietowanych było zdania, że po 4 tygodniach stosowania zachowana została młodzieńcza sprężystość ich skóry

HISTORIA

“Lotos był uprawiany we Wschodniej Azji od ponad 3 000 lat. Roślina ta jest uważana za świętą w wielu kulturach ale ja szczególnie uwielbiam sposób, w jaki postrzegana jest przez Buddystów. Wierzą oni, że lotos stanowi symbol całkowitego oczyszczenia, podobnie jak jego podróż przez wody, kiedy wynurza się na powierzchnię i przepięknie rozkwita. Od wieków różne części lotosa są wykorzystywane w tradycyjnej medycynie zielarskiej.” – Lev Glazman, Współzałożyciel Fresh

Maska Lotus Youth Preserve Rescue Mask (299,00 PLN) będzie dostępna wyłącznie w Sephora.

Maska z lotosem

Podziel się wiadomością:

Polecamy również