Strona główna » Blog » Marsz Różowej Wstążki

Marsz Różowej Wstążki

W sobotę 16 października w Warszawie odbędzie się Marsz Różowej Wstążki organizowany przez Avon Cosmetics Polska oraz Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa – Centrum. Ulicami Warszawy przejdzie blisko 5 tysięcy osób, które popierają działania profilaktyczne prowadzone w ramach „Wielkiej Kampanii Życia – Avon Kontra Rak Piersi”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:30 zbiórką wszystkich uczestników na ul. Nowy Świat. O godzinie 12:30 przedstawiciele Avon Cosmetics Polska, Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa – Centrum, konsultantki z całego kraju, politycy, dziennikarze, oraz inni fani Wielkiej Kampanii Życia przejdą ulicami Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodową, Senatorską, by dojść do Placu Teatralnego. O godzinie 15:00 przed Teatrem Wielkim rozpoczną się koncerty, animacje oraz badania USG piersi.

– Marsz jest organizowany w Polsce już po raz 13-ty. Ma na celu przede wszystkim szerzenie informacji na temat raka piersi oraz edukowanie w zakresie profilaktyki raka piersi. Jest też swego rodzaju manifestem, który dodaje otuchy kobietom, które próbują zmierzyć się z tą straszną chorobą. – mówi Elżbieta Kozik, Prezes Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa – Centrum.

– Dofinansowanie dziesiątek tysięcy badań USG w ramach akcji „Moje pierwsze USG”, „Gabinety z Różową Wstążką” to tylko namiastka tego, co w ciągu kilkunastu lat firmie Avon i Stowarzyszeniu „Amazonki” udało się zrobić w Polsce. Najważniejszą jednak kwestią jest fakt, że problem raka piersi przestał być tematem tabu, jest szeroko i głośno dyskutowany. – mówi Katarzyna Warzecha, dyrektor Marketingu Lokalnego Avon Cosmetics Polska.

Wszelkie działania w ramach Wielkiej Kampanii Życia są prowadzone dzięki sprzedaży produktów z różową wstążką Avon.

źródło:kampaniespoleczne.pl

2018-03-14T12:23:41+00:004 października 2010|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: