Marka Mercure wyróżnia studentów MSKPU

12 marca odbył się kolejny pokaz dyplomowy Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. W ramach inauguracji współpracy z MSKPU, marka Mercure wyróżniła wybranych absolwentów kierunku Projektowanie Ubioru, zapraszając ich do udziału w nadchodzącym pokazie „Mercure Fashion Night”.

We wnętrzach Państwowego Muzeum Etnograficznego swoje prace dyplomowe zaprezentowało siedemnastu absolwentów MSKPU, kierunku Projektowanie Ubioru. Jury Mercure wyróżniło sześciu młodych projektantów: Sandrę Kuźniak, Wiktorię Szperkowską, Kamilę Skowrońską, Dawida Dumę, Robertę Borowiec oraz Magdalenę Hołowińską. W ramach wyróżnienia przez markę dostaną unikalną szansę na ponowną prezentację swoich prac podczas dedykowanego pokazu „Mercure Fashion Night”, który odbędzie się we wnętrzach hotelu Mercure Warszawa Centrum. Zaproszenia do współpracy wręczyła projektantom Joanna Świerkosz, VP Marketing – Poland and Eastern Europe at Accor.

Mercure Fashion Night

Odbywające się od końca 2016 roku pokazy mody Mercure Fashion to wydarzenia, które poprzez modę opowiadają o lokalnych inspiracjach, oraz utalentowanych ludziach żyjących obok hoteli sieci Mercure. Od 2019 r., dzięki współpracy marki z Międzynarodową Szkołą Kostiumografii i Projektowania Ubioru, wydarzenia nabiorą dodatkowego wymiaru. Partnerstwo z MSKPU, to z jednej strony to szansa dla adeptów sztuki projektowania, z drugiej natomiast – kolejna szansa dla marki na stymulowanie i dzielenie się doświadczeniami ze swoimi gośćmi oraz opinia publiczną.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również