zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Marka Lancome partnerem warsztatów ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Marka Lancome partnerem warsztatów ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Partnerem warsztatów ślubnych „White – wszystko o ślubach”, organizowanych przez projektantkę mody Agatę Wojtkiewicz, została marka Lancôme – producent ekskluzywnych kosmetyków do makijażu i wysokiej jakości produktów do pielęgnacji twarzy. W ramach warsztatów wizażyści marki zaprezentują sztukę makijażu ślubnego i podpowiedzą, jak przygotować naszą cerę do tego ważnego dnia.

Wszystkie projekty Agaty Wojtkiewicz cechuje elegancja, wyrafinowana prostota i czyste kolory. Dokładnie te same cechy można odnaleźć w marce Lancôme. Stąd decyzja o współpracy przy organizacji warsztatów ślubnych „White – wszystko o ślubach”.

Podczas warsztatów wizażyści Lancôme przygotują makijaże dla modelek biorących udział w pokazie sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz. Podpowiedzą jak należy wykonać perfekcyjny makijaż ślubny, by utrzymał się przez całą uroczystość i wesele oraz doradzą jakie kosmetyki będą do tego celu najlepsze.

„Nie bez powodu zaprosiłam do udziału w warsztatach markę Lancôme. Jej filozofia jest bliska zasadom, jakie sama wyznaję w mojej pracy. Cieszę się, że uczestniczki warsztatów zyskają cenną wiedzę na temat wizażu w najważniejszym dniu swojego życia, właśnie od ekspertów tej marki” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Warsztaty to dwugodzinne spotkanie przygotowane z myślą o kobietach planujących swój ślub. Odbędą się w najbardziej prestiżowych miejscach Łodzi i Warszawy – andel’s Hotel Łódź i Polonia Palace Hotel 20 i 27 listopada.

Zapisów można dokonywać za pośrednictwem strony: .
Więcej informacji na temat warsztatów w naszym serwisie

[nggallery id=2083]
2018-03-14T10:19:34+01:0018 listopada 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: