Strona główna » Blog » Marina Łuczenko piratem drogowym

Marina Łuczenko piratem drogowym

Marina Łuczenko zatrzymana! Za ściganie się sportowym porsche boxter w centrum miasta! Na dodatek zatrzymał ją niejaki Marin Prokop w równie luksusowym policyjnym porsche cayman.

Niesamowita prędkość i najlepsze sportowe samochody w samo południe, w środę 22 września, w centrum stolicy – na Placu Teatralnym w Warszawie. Starcie stróżów prawa z piratami drogowymi – poza kierownicą: gwiazdami. Sceny, jak z filmu akcji, albo… pełnej akcji gry komputerowej.

I o to właśnie chodziło! Pełna adrenaliny inscenizacja miała zaprezentować możliwości i przygotować nas do zbliżającej się premiery najnowszej gry komputerowej z serii Need for Speed – Need for Speed Hot Pursuit. Pełnej pościgów, niesamowicie szybkich samochodów, nie tylko marki porsche, w której wcielić się będziemy mogli w role odgrywane przez Prokopa i Marinę. Niestety, nie tak szybko, gdyż premierę gry zaplanowano na 19. listopada. Natomiast na pewno bezpieczniej i wygodniej będzie nam przed monitorem komputera. Chociaż to już nie to samo, co pościg przez centrum Warszawy, w samo południe…

[nggallery id=92] foto:MWMedia

2010-09-23T06:59:00+00:0023 września 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: