Strona główna » Blog » Marcin Kwaśny wystartuje w triathlonie

Marcin Kwaśny wystartuje w triathlonie

Marcin Kwaśny lubi nowe wyzwania. W tym przypadku nie chodzi jednak o nową sztukę czy film, ale o… dobrą kondycje.

Aktor postanowił wziąć udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w triathlonie w Suszu. Rywalizacja odbędzie się 21-23 czerwca, ale on już od kilku miesięcy Marcin przygotowuje się do tego wyzwania.

– Ćwiczę na siłowni, jeżdżę na rowerze, biegam, kiedy jest ciepło. Pomaga mi w tym trener, ale przede wszystkim moja silna wola.- opowiada Marcin.

Aktor w tym czasie był mocno zajęty przygotowaniami do premiery spektaklu „To tylko sztuka”, ale nie poddawał się. Zawsze znalazł czas, by poćwiczyć.

Do tego dołączył też dietę Light-box o określonej specjalnie dla niego zawartości kalorycznej.

– Codziennie rano dostaje pięć posiłków i było to duże udogodnienie dla mnie, kiedy miałem próby w teatrze. Ile można jeść kebabów czy fast foodow, których teraz unikam. A tu mam zdrową żywność, która nie pozwoli mi przytyć i odpowiednio przygotować się do triatlonu.

W tym roku gwiazdy, które zdecydują się na udział w Otwartych Mistrzostwach Polski Aktorów i Dziennikarzy w triathlonie, będą mogły sprawdzić się na dwóch dystansach: długim (3 km pływania, 80 km jazdy na rowerze, 20 km biegu) oraz sprinterskim (0,75 km pływania, 20 km jazdy na rowerze, 5 km biegu).

Marcin 1 marcin 2 Marcin Kwasny

2018-03-14T08:08:35+00:0011 czerwca 2013|Gwiazdy|