Marcelina Zawadzka Ambasadorką Stylisty Fryzur Mariusza Szymojko

Ta urzekająco piękna sesja powstała na potrzeby współpracy Miss Polonia roku 2011 Marceliny Zawadzkiej, ze Stylistą Fryzur Mariuszem Szymojko. Marcelinę określają słowa: klasa, piękno, szyk, nietuzinkowość,szlachetność, mądrość,dobroć, ambicja i pracowitość. To wszystko urzekło Mariusza w Marcelinie i zaowocowało nie tylko współpracą, ale i przyjaźnią. Obydwoje są młodzi i krok po kroku, realizują swoje marzenia.

Mariusz Szymojko jest fryzjerem, stylistą. Od dwunastu lat zajmuję się fryzjerstwem, które stało się nie tylko jego zawodem, ale też życiową pasją. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynał już od dziecka. Pochodzi z rodziny fryzjerów. Wiedzę i umiejętności przekazywane były z pokolenia na pokolenie, stanowiąc podstawę i inspirację twórczego działania, aż po dzień dzisiejszy. Zdobywał doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. Paryż, Rzym, Tel Awiw). Zawsze największą satysfakcję sprawiał mu bezpośredni kontakt z klientem.

Dlatego stworzył markę Akademia Stylu Mariusz Szymojko. Obecnie prowadzi salon fryzjerski pod nazwą Studio fryzur Mariusz Szymojko w Julianowie koło Warszawy. Jak widać doświadczenie poparte talentem zaowocowało współpracą z wieloma znanymi osobami, jak i mediami.

Na zdjęciach: Marcelina Zawadzka – Miss Polonia 2011 Stylizacja fryzur: Mariusz Szymojko – ul. Julianowska 68D Julianów/Józefosław, k/Piaseczna” Studio Fryzur Mariusz Szymojko” Fot.: Lidia Skuza, Makijaż: Anna Rącka Miejsce: Pałac w Kobylinie /k Warszawy

[nggallery id=5256]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również