Strona główna » Blog » Marc O’Polo w Polsce

Marc O’Polo w Polsce

Marc O’Polo to specjalista w dziedzinie miejskiego casualu dla najbardziej wymagających. Marka, która dbając o najwyższą jakość naturalnych tkanin, dumnie podkreśla swoje szwedzkie pochodzenie.

Międzynarodowa moda zgotowała nam doskonały prezent na zakończenie roku. Na polski rynek wkracza Marc O’Polo. Miejski, nowoczesny casual. Naturalny i niewymuszony. Idealnie wyważone połączenie najnowszych trendów z ponadczasowym wzornictwem i nienagannym wykonaniem.

Mamy zaszczyt zapowiedzieć otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Marc O’Polo i jeszcze w grudniu zaprosić na pierwsze zakupy do warszawskiej Galerii Mokotów.

Na około 150 metrach kwadratowych znajdą się męska i damska kolekcja Marc O’Polo. Oparta na nordyckich założeniach koncepcja sklepu doskonale współgra z filozofią marki. Czysty, nowoczesny design, wysokiej klasy materiały, naturalne, dębowe wykończenia i charakterystyczny dla marki odcień szarego grafitu idealnie ze sobą korespondują. Atmosfera przywołuje klimat i estetykę Krajów Północy, i przenosi klientów do nowoczesnego budynku z przeszłością, którą podkreślają eleganckie sztukaterie na suficie.

2018-03-14T10:15:17+00:002 grudnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: