MAPA MARZEŃ – MAPA CELÓW

MAPA MARZEŃ – MAPA CELÓW

Kiedy werbalizujemy swoją myśl, zamysł, ideę, marzenie – wszechświat lub świadomość zbiorowa dostosowuje się do naszych pragnień i udostępnia nam to. Ja co roku, od kilku lat, na przełomie lutego i marca tworzę swoją mapę celów. Najwidoczniej wszechświat uznał, że moje mapy nie są zbyt skuteczne, dlatego też postanowił podsunąć mi książkę Kariny Sęp, wnikliwie i dogłębnie wskazującą jak stworzyć SKUTECZNĄ mapę marzeń.

Do tej pory były już mapy pisane, drukowane, wycinane i naklejane. Duże i małe – kieszonkowe. Ale tegoroczna, dzięki MAPIE MARZEŃ – MAPIE CELÓW będzie wyjątkowa. Moja. Mapa marzeń to nie same afirmacje na temat figury modelki, którą chcemy osiągnąć jakimś cudem, bo przecież na ćwiczenia brak nam czasu. Ani wizja wypasionej willi nad jeziorem, kiedy jesteśmy w trakcie szukania mniejszego mieszkania, żeby ciąć koszty. Według autorki tworzenie skutecznej mapy marzeń ma być pracą nad czymś jeszcze. Nad drogą, jaką chcemy pójść w najbliższym czasie. Nad realną oceną sytuacji, w jakiej znajdujemy się obecnie. Nad elementem porządkującym nasze potrzeby. Jednym słowem – mapa to wgląd w nasze życie. Po to, żeby znaleźć optymalne sposoby na zaspokojenie swoich potrzeb.

Moja tegoroczna mapa oparta na tej książce nie będzie kolorowym zbitkiem przypadkowo znalezionych w czasopismach fotografii ciepłych plaż i stosów szpilek od Jimmy Choo. Dzięki autorce ( i oczywiście kilku dniom wsłuchiwania się w swoje wnętrze pod jej wskazówkami) stworzę przemyślany plan na najbliższy rok, realny, prosty i skuteczny. W pełni profesjonalny.

Książka zarówno dla początkujących w sferze rozwoju osobistego, jak i dla tych, którym wydawało się, że wiedzą JAK. Uświadamiająca. I niezwykle kobieca.

Eliza Flaszewska

Mapa marzeń – mapa celów – Karina Sęp
Wydawnictwo OFICYNKA
http://oficynka.pl/

Podziel się wiadomością:

Polecamy również