Strona główna » Blog » Manufaktura Mody kolekcja wiosna – lato 2013

Manufaktura Mody kolekcja wiosna – lato 2013

Prosta forma i detal przyciągający wzrok, tkaniny ze wskazaniem na włókna naturalne, baza urozmaiconych stylizacji, szczególna dbałość o jakość wykonania w swej kluczowej odsłonie. Pod marką stworzoną przez Agnieszkę Dachterską kryje się odzież do biura i na weekend. Kolekcje Manufaktury Mody pojawiają się w cyklach wiosna-lato i jesień-zima.

Kolekcja wiosna – lato 2013 CONTRA… PUNKT!

Nazwa kolekcji będąca parafrazą muzycznego kontrapunktu doskonale opisuje współistnienie jedwabi, z których w głównej mierze kolekcja się składa, z temperamentem kobiety. Zwiewność tkanin wpisze się w ten sam ton zarówno delikatnych, subtelnych ruchów jak i żywej gestykulacji.

Kontrastowe kolory kolekcji tworzą harmonię. Chłód i ciepło, bladość i ogień – zestawione ze sobą uwypuklą osobowość każdej kobiety.

Kobieca złożona natura stanowiła bowiem inspirację kolekcji. Po wszystkich wewnętrznych „contrach”, z którymi kobieta zmaga się na co dzień, przychodzi czas, żeby wykrzyczeć: Punkt! I to z optymizmem, którego metaforą w kolekcji jest energizujący pomarańczowy kolor.

Elementami wspólnymi dla sylwetek są wycięcia w kształcie trapezu oraz delikatne marszczenia i zakładki.

[nggallery id=4522]

www.sklep.manufakturamody.pl

2018-02-13T08:16:39+00:0017 kwietnia 2013|Moda|