Manish Arora wiosna-lato 2013 - ModaiJa

Manish Arora wiosna-lato 2013

Strona główna » Blog » Manish Arora wiosna-lato 2013

Manish Arora wiosna-lato 2013

Na wiosnę i lato 2013 projektant mody Manish Arora powraca do swoich korzeni, oddając hołd Indiom. Krajowi z niezwykle bogatym dziedzictwem kulturowym, artystycznym, sztuką dekoracyjną, modą, kolorami, architekturą i rękodziełem artystycznym, które inspirują do dziś cały świat.

Podczas paryskiego pokazu mody Manish nie tylko ozdobił charakterystyczną, ręcznie robioną biżuterią swoje modelki, ale i wykorzystał jubilerskie ornamenty w swoich kreacjach, udanie łącząc tradycję z nowoczesnością.

W kolekcji znajdziemy także charakterystyczne zwierzęce nadruki plus modne cekiny, tradycyjne kroje i kamienie półszlachetne plus ręczne złote aplikacje i całkiem współczesny jeans.

Na potrzeby swojej najnowszej kolekcji Manish Arora rozpoczął również współpracę z marką Amrapali (Indie) tworząc własną linię biżuterii, jeans do pokazu zapewniła marką Notify (Paryż), buty pochodzą z kolekcji Giuseppe Zanotti (Włochy).

[nggallery id=3975]

Manish Arora chciałby podziękować w tym miejscu sponsorom pokazu mody, którymi byli: M.A.C. Cosmetics, Reebok, L’oréal Professionnel, Ambasada Indii w Paryżu oraz sponsorowi głównemu – AMR Infrastructures

2012-12-17T14:20:54+00:00 17 grudnia 2012|Moda|