MANIFIQ&CO. – SUBTELNOŚĆ W NIESZABLONOWYM WYDANIU

Strona główna » Blog » MANIFIQ&CO. – SUBTELNOŚĆ W NIESZABLONOWYM WYDANIU

MANIFIQ&CO. – SUBTELNOŚĆ W NIESZABLONOWYM WYDANIU

Moda to nie tylko pojedyncze ubrania, kolory czy faktury. To sposób na wyrażenie kobiecej wyjątkowości i nietuzinkowego charakteru. Z pasji do mody oraz z poszukiwań niebanalnego stylu powstała polska marka Manifiq&Co, która w swoich projektach łączy delikatność, kobiecość oraz subtelność.

Szpilki do pracy, trampki po pracy, a sukienka wciąż ta sama. To praktyczny sposób, w jaki Manifiq&Co widzi modę. Kobiety aktywne znajdą tu produkty, które będą uniwersalne i piękne jednocześnie. Marka równolegle kładzie duży nacisk na te wszystkie detale, które nadają ubraniom dziewczęcego wdzięku – koronki, hafty, falbanki – to jej znak rozpoznawczy.

Manifiq&Co. co sezon wprowadza nową kolekcję, jednak w portfolio marki problem terminowości nie występuje. Zamiast porami roku, twórczynie marki wolą operować nazwami, za którymi kryje się aktualna kolekcja. Wszystkie projekty łączy wspólny mianownik – ponadczasowość, uniwersalność oraz stonowane barwy, dlatego Klientki tak często sięgają po modele nawet sprzed kilku sezonów.

Manifiq&Co. to również tradycja. Marka powstała pod skrzydłami rodzinnej firmy produkcyjnej, która od niemal 30 lat wykonuje projekty dla instytucji rządowych oraz koncernów odzieżowych. Jako brand istnieje od 2012 roku i prężnie rozwija swoją działalność. Jak przyznają właścicielki marki dużą rolę w ich pracy odgrywa więź, która łączy je z klientkami. Filozofia Manifiq&Co. opiera się na dostępności, przyjaźni oraz na dzieleniu się pozytywnymi emocjami. Dbałość o klientki i ich poczucie zadowolenia jest dla twórców niezmiernie ważne.

Ubrania marki można znaleźć w atelier na ul. Nowoursynowska 139 lok. U16, a już od połowy września w pierwszym flagowym butiku na ul. Bracka 20A.

2018-03-14T03:28:43+00:00 10 sierpnia 2017|Moda|